Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek. Mikor működik jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek. Mikor működik jobban egy kapcsolat nektek? Ha a testi vagy a lelki vonzalom nagyobb? Melyik fontosabb?

Figyelt kérdés
.
2013. dec. 11. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fontos mindkettő. De toronymagasan a lelki nyer nálam.
2013. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy fontos,de tegyük fel lenne valaki akivel jó a szex és nagyon erős a lelki összetartozás,de pl van valaki aki testileg jobban vonz.Ami nem jelenti azt hogy a másiknál nem,csak másképpen,inkább szívből jövő.Másképpen nem tudom magyarázni,de szerintem érthető a kérdés.
2013. dec. 11. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben:

Ha nincs lelki vonzalom és összhang, akkor hiába a testi vonzalom. Mert az a kapcsolat nem fog működni.

Persze az se jó, ha megvan az összhang, őszinte lehet az ember a másikkal, de az a másik egyáltalán nem vonz... Akkor tulajdonképpen szintén ugyanaz a helyzet, hacsaknem össze se jövünk eleve.


Ja de! Mit is értesz testi vonzalom alatt?

-Azt, hogy tetszik a másik külseje, az alapján vonz? (Nálam ez jelentené...)

-Vagy azt érted, hogy klappol minden az ágyban?


Szerintem legyen rendben a lelki összhang, legyen számomra vonzó a külseje és viszont. Az ágybéli dolgok meg javíthatók, ha esetleg elsőre nem lenne olyan jó... ;-) Lelki vonzalom megléte esetén simán megbeszélhető minden... :)

2013. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelki, ha az megrendül akkor a testi sem lesz meg. Legalábbis nálam
2013. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"tegyük fel lenne valaki akivel jó a szex és nagyon erős a lelki összetartozás,de pl van valaki aki testileg jobban vonz"

Elég érdekesen működök ilyen szempontból, de nálam ha nincs lelki vonzalom, fizikai sem nagyon alakul ki. Tehát attól, hogy valaki tetszik külsőre, még nem kívánom meg ha van valaki, akit szeretek.

2013. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"de pl van valaki aki testileg jobban vonz"

Ilyen egész egyszerűen nem létezik (számomra) soha nem volt még, hogy szellemi/ lelki vonzalom nélkül egy matériához a legcsekélyebb vonzalom támadt volna.

2013. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gömbicica ***** válasza:
93%

lelki nélkül nincs testi kapcsolat számomra.

Tisztelem szeretem Müller Pétert:

Ime pár sor Tőle!!!!


"A nőnek olyan szeretetre van szüksége, amely nem mulandó. A nő - még a legérzékibb nő is - a lelkével szeret igazán, s nincs olyan párkapcsolati tanács és szexuális trükk, amely boldoggá tudna tenni egy olyan nőt, akit lelkileg nem szeretnek. Akármilyen érzéki bravúr, vagy megrendítő testi gyönyör - egy nőnek ez nem elég, mert az igazi gyönyörpontja nem bonctani helyen rejlik, nem is, ahogy mondani szokás, az ,,egész testében", hanem az egész lelkében. Minden olyan ölelés, mely csakis az ,,erogén zónák" ingerlésén alapul, kevés neki. Egy nő ,,erogén zónája": a lelke.



Müller Péter"

2013. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen a lelki!!!!
2013. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fontos a testi vonzalom, de a lelki még fontosabb. Ha egy pasi mondjuk jól néz ki, vonzó, de a személyisége nem jön be nekem, akkor kizárt hogy szerelmes legyek, és hosszabb távon működjön a kapcsolat, mert ahogy megismerem, rájövök, hogy nem ő kell.


Bár én már megtaláltam az igazit, szóval nem keresek társat, és ezt csak saját véleményként írtam.


27/N

2013. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki leírta már előttem csak megerősíteni tudom. Lelki,az nélkül nálam sincs testi vonzalom!!!!
2014. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!