Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

1 hete jöttünk össze a barátnőmmel minden rendben ment

Tegnap együtt szilvesztereztünk és ma szakított velem azt mondta azért mert neki ez így nem megy és hogy nem bennem hanem benne van a hiba... azt mondta barátok maradunk

Otthon sokat veszekednek és szerintem ezért nem akarta ezt a kapcsoltatot mert otthon elég sok baja van..

Egész nap csak sírtam a képeit nézegettem és azt hogy miket beszélgettünk mert folyton beszéltünk avgy fb-n vagy viberen vagy skypeon.

Én nem tudom mit csináljak elmondhatatlanul szerelmes vagyok belé és én még reménykedem hogy még ujra összejöhetünk de nemtudom én viszont nem tudom mit kezdjek elment mindentől a kedvem :(egyszerűen nem tudom elfogadni hogy nincs mellettem

Tapasztalatok is sokat segítenek ha valaki járt már hasonlóan mint én

16/F



2014. jan. 1. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Továbblépni. Ismerkedni új emberekkel és ki tudja mi lesz belőle.
2014. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló dolog van. Mindjart megirom priviben.
2014. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudok továbblépni..fél évig küzdöttem azért hogy összejöjjön vele nem tudom csak ugy elfelejteni :'(
2014. jan. 1. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki mit érzel. Meg hogy mindenben mellette fogsz állni. Átvészelni a dolgokat.
2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor irta hogy maradjunk barátok de ezt igy nem tudja csinálni mondtam neki hogy rendben megértelek de tudd hogy nagyon szeretlek és erre annyit mondott hogy erre nem tudok mit mondani
2014. jan. 1. 23:03
 6/6 pannii1125 válasza:
lehet hogy sok vgay neki.nme bántás képp de egy lány nem mindig az szereti ha a szerelme állandóan ott van a "sarkában"..ha érted mire célcok..én is uyganezt mondtam a volt barátomnak amikor dobtam 3 nap után ..mer sok volt
2014. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!