Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges ez? (Barátból barátnő. )

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, egy jó 3-4 hónapja, akivel elég sokat beszéltünk, napi rendszerességgel szinte. Többször is találkoztunk, így elég jó kapcsolat alakult ki köztünk, de inkább haver szinten. Ezt később miután rákérdeztem meg is mondta, elég nehézkesen, mert ő is bír engem, csak nem úgy, ahogy én szeretném. Szerintetek lehetséges lenne az, hogy több legyen, próbálom szüneteltetni a dolgot, utoljára ő írt rám pár nap után. Szerintetek lehetséges lenne ez, mit kéne tennem? 17/F. A válaszokat előre is köszi!

2014. jan. 2. 00:37
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:

semmit.

ha egyszer nem vonzódik hozzád, nem te vagy az esete, akkor ez off.

2014. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 zotanbro ***** válasza:
NEM LEHETSÉGES44!!!
2014. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A barátommal 8 évig haverok voltunk (a kapcsolatunk kezdete előtte pár hónappal kezdtem el vonzódni hozzá) most viszont nem tudom elképzelni az életemet mással. Lehetséges.:) sok boldogságot:)
2014. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Paulik Áron ***** válasza:
Te az úgynevezett "friendzone"-ban vagy, és ha ki akarsz kerülni onnan, az nagyon nehéz úgy, hogy közben barátok maradtok. Valószínűleg jobban jársz, ha más lányokkal kezdesz el foglalkozni - vagy találsz majd olyat, akit te is érdekelsz, vagy ettől ő jön rá hogy mennyire szüksége van rád :)
2014. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom - lehetséges! Nem könnyű az eset, de ha kitartó vagy és sokat beszélgettek, rájön, hogy téged szeret és beléd esik. Viszont benne van, hogy egyáltalán nem fog megtörténni, de ha csak nehezen vallotta, hogy barátként szeret előbb-utóbb szerintem meglesz :)
2014. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké, én eléggé komolyan gondolom ezt, szóval máson nem gondolkodok. Valami majd lesz, csak nem akarok újra miatta napokig szarul lenni.
2014. jan. 2. 00:48
 7/14 Költőnő? ***** válasza:

hát pedig lehet, nem ártana (függetlenül a végkifejlettől)

én értékelem a vadregényes szerelmet, de sajnos egyre kevesebbet találkozom vele.

Legszebb éveid ezek. Ha végül mégis friendzoneban maradsz életed legjobb éveit adtad egy olyan lánynak, aki nem viszonozza (mondom: lehet) és utána meg gáz lesz huszonxévesen tapasztalatot szerezni csajozás terén.

Sztem

2014. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Várni rá felesleges. De később még lehet egymásra találtok.
2014. jan. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi, valami tanácsokat még tudnátok mondani? :)
2014. jan. 2. 14:36
 10/14 anonim válasza:

Én tudnék, ha jól tudsz angolul kezdd el letölteni egyesével ezeket a videókat és, ha végignézed őket, akkor a csajod lesz egy héten belül. ;)

Írj privátot, ha érdekel, mert még van neked egy csomó tanácsom

2014. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!