Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Lehetséges ezt normálisan megbeszélni?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek! 2,5 éve vagyok együtt barátnőmmel (20 éves). Kb. fél éve egyfolytában facebookon /MSN-en beszélget "pasi barátaival" az ő megfogalmazásában. Utánanéztem és nem éppen normális témákról van szó. Engem konkrétan tagad, mintha nem is lennék, párhuzamban nyomja vagy 3 csávóval a szexről, vágyakról, fotózási tervekről, találkákat szervezgetnek, volt akivel találkozott is már, stb... Mézes mázas beszélgetésekbe kellett beleolvasnom és nagyon kiborultam, mivel erről eddig nem tudtam és letaglózott. Fél éve egy háztartásban élünk és ez nekem sok volt amit láttam. Nővérével beszéltem, de nem tudom, hogy kinek is kéne először beszélni a fejével, hogy eldöntse mit akar. Köszi a segítséget!
2012. márc. 3. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal beszélj vele...szinte biztos h csal vagy fog.:(.Sajnàlom.

25L

2012. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vele kell, h megbeszéld, én már ott hagytam volna, mert ezek szerint hülyének néz, és h bíznál meg benne ezek után, és igen, valószínű, h megcsalt, de ha még nem, az is itt lesz nemsoká!
2012. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj arról, amit érzel, pl. rosszul esett, hogy... Aztán kérdezd meg, hogy mit gondol a kapcsolatotok folytatásáról. Onnantól pedig találja ki ő, hogy hogy akar kiengesztelni. Ha hisztériázik, akkor mondd meg neki, hogy máris csomagolhat.
2012. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha màr talizott màssal és nem szolt a kur.àk melleted..de biztos h fogjàk :(
2012. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!