Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van jelenleg barátom, de a szilvesztert a haveri körrel töltöttem. Régóta ismerem őket és az egyik már nagyon régóta tetszik nekem, de sosem volt semmi. Ám ő szerelmes egy lányba, akinek szintén van barátja, de a lány nem tudja, hogy ott szeretné-e hagyni a barátját. De a haveromnak én is nagyon tetszem. Én miatta akár a barátommal is szakítanék...

2014. jan. 2. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Már eleve az gáz, hogy külön szilvesztereztek. Szakíts, csak azért ne tartsd a barátod, mert a másik srácnak nem kellesz.
2014. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pff, akkor te se szereted eléggé a barátod!

Komolyan mondom, szakíts vele! Minél később szakítasz vele, annál jobban fog fájni neki, és miért akarnád teljesen összetörni a szívét?

Ha már más iránt többet érzel, akkor ne hülyítsd! Így könnyebb lesz neki is, ha azt mondod, hogy elmúltak az érzések, és nem más miatt hagyod ott! Ha valaha szeretted, akkor így cselekszel, és ő is könnyebben felfogja dolgozni


Továbbá ha ügyesen "játszol", és elindítasz egy pletykát, hogy igazából miért hagytad ott, ki is tetszik valójában, akkor ha szerencséd van, az a fiú és lépni fog, és lehet összejöttök, ha nem, akkor pedig majd találsz mást, akit jobban szerethetsz. De csak azért ne legyél valakivel, hogy legyen valakid...

2014. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!