Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mit kéne tennem lányként?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy fiúval aki megtetszett nekem és én is neki. Kis idő múlva olyanokat írogatott Facebookon, hogy szeret, hiányzom neki és hogy meg akar csókolni. Nagyon kedves dolgokat írt nekem. Másnap reggel az iskolában reggel lementünk egy helyre ahol ölelkeztünk. Délután is beszélgettünk Facebookon és azt mondtam neki: "Bocs de szerintem a csók után nem nagyon lesz semmi komoly köztünk." Erre megkérdezte, hogy miért vagyok ilyen negatív és azt írtam erre hogy akkor szia, erre ő: "Ok szeretlek puszi szia" és onnantól kezdve nem is beszélgetünk se suliban se sehol és ha suliban beszélünk is, akkor is csak egy mondatot. Nem tudom erre mit kéne reagálnom mert azóta konkrétan mindketten tojunk egymás fejére. Írjak neki szerintetek vagy ezek szerint már nem érdeklem? Nem akarom az egészet nagy dobra verni, de elég furcsa, hogy egyik napról a másikra nem beszélünk. Írjak neki? Mit tegyek?
2013. dec. 19. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elfelejteni.Ez a barom csak hazudott neked!
2013. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

elutasitottad, mit akarsz még? nem akarsz vele lenni, tehát nem is próbálkozik veled lenni

gondolom az osztálytársadról van most szó...

2013. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy nettó gyökér vagy.
2013. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de a leírtak alapján te bántottad meg őt, elvégre csók után közölted, hogy nem akarsz többet, és az "akkor szia" is sértődött lekoptatós szöveg.

Most abba nem mennék bele, hogy csak egy idióta kezd facebookon minden előzmény nélkül olyanokat írni a másiknak, hogy szereti (ami a ti esetetekben: "viszket a farkam, meg akarlak dugni"), és csak egy másik idióta reagál erre úgy, hogy egyből ölelkezik meg csókolózik vele, majd lekoptatja.

Megérdemlitek egymást igazából.

2013. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De én akarom, csak egyszerűen azt érzem, hogy ő nem akarja, mert megígértem hogy megcsókolom és attól tartok hogy csak a csók miatt csinálja az egészet és nem engem szeret, hanem azokat a képeket amiket Facebookon küldök neki magamról.
2013. dec. 19. 16:21
 6/12 Dwight Schrute ***** válasza:
Örülj annak kérdező, hogy ennél butább már nem lehetsz.
2013. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bakker, tényleg léteznek ilyen buta pics*k? :D

Képeket küldözgetsz a testedről, mégis mi a retkes búbánatért csodálkozol, ha rád izgult? Vagy talán elmés leveleket is mellékeltél, hogy az intelligenciádról is meggyőzd? Naná, hogy nem...

2013. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy volt. Megbeszéltük, hogy kipróbáljuk a csókot de akkor még nem "szerettük" egymást. Ő kezdte ezeket írni és akárhányszor ezt írta, azt írtam neki hogy ne mondja ezt amíg nincs benne biztos.
2013. dec. 19. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:

ugyan már.Egyrészt igen te is hülye voltál de az más kérdés.A srác fűt fát összehazudik neked,hogy legyen valami.

Szerinted egy szerelmes srác csinál ilyet?

Jobba ha elfelejted.

2013. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem a testemről küldtem
2013. dec. 19. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!