Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik. Visszaszerezh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Visszaszerezhetem még?

Figyelt kérdés

1 hete jöttünk össze a barátnőmmel minden rendben ment

Tegnap együtt szilvesztereztünk és ma szakított velem azt mondta azért mert neki ez így nem megy és hogy nem bennem hanem benne van a hiba... azt mondta barátok maradunk

Otthon sokat veszekednek és szerintem ezért nem akarta ezt a kapcsoltatot mert otthon elég sok baja van..

Egész nap csak sírtam a képeit nézegettem és azt hogy miket beszélgettünk mert folyton beszéltünk avgy fb-n vagy viberen vagy skypeon.

Én nem tudom mit csináljak elmondhatatlanul szerelmes vagyok belé és én még reménykedem hogy még ujra összejöhetünk de nemtudom én viszont nem tudom mit kezdjek elment mindentől a kedvem :(egyszerűen nem tudom elfogadni hogy nincs mellettem

Tapasztalatok is sokat segítenek ha valaki járt már hasonlóan mint én

Nagyon szeretném visszaszerezni de nemtudom hogy csináljam :(

16/F



2014. jan. 2. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mi van otthon, ha valakit szeretsz emiatt nem szakítasz vele. Valószínűleg nem szeretett eléggé, 1 hete vagytok együtt, magyarul ez még nem is kapcsolat, csak ismerkedtetek. Úgymond el se veszítetted, mivel nem is kezdődött el még semmi...


Fáj a hiánya mert megszeretted, de legalább ő egy őszinte lány, nem hiteget hónapokig, amíg nem jön valaki más, akit tényleg komoly érzéseket vált ki belőle! Sokkal nehezebb lett volna, ha akkor hagy ott téged.


Ennek vége, ő nem ugyan azt érezte amit te, csak a társaságodat kedvelte.

2014. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így jártam amikor 20 évesen végre sikerült becsajoznom. Az első barátnőm volt teljesen szerelmes voltam belé, nagyon szerettük egymást. A szakítás oka itt is hasonló volt. 1,5 év után szakított velem 2013 szeptemberében. Akkor is úgy volt hogy előző nap még jó volt minden, együtt ünnepeltük a bátyja születésnapját. Akkor náluk is aludtam akkor volt az utolsó együttlétünk. Másnap reggel már könnyes szemmel adott nekem puszit amikor elbúcsúztam tőle. Picit meglepődtem de jól esett mert azt hittem hogy már akkor hiányzok neki. Elmentem dolgozni és munka után amikor hazamentem felhívott hogy találkozzunk mert beszélni akar velem.

Akkor találkoztunk egy közeli parkba ahol egyedül tudtunk lenni. És akkor megfogta a kezem és teljesen őszintén elmondta hogy ez neki nem megy tovább.

Már hónapok óta boldogtalan volt velem és már nem bírta tovább. Először azt hitte hogy csak átmeneti ez azért nem szakított, akkor nem velem volt a baja egyáltalán, ő akkor elég nagy gondban volt otthon főleg az anyjával amiről tudtam is hogy gond van otthon már akkor is hónapok óta a bátyjánál lakott mert akkora volt a gáz. Nem azzal hogy veszekedtek otthon hanem mert az anyja alkoholista lett és kikészítette őt teljesen lelkileg. Akkor szakított velem mert nem bírta tovább hogy ő nem érzi jól magát velem, és mivel minden nap találkozott az anyjával csak mert egy busszal jártak, így ő úgy döntött hogy elköltözik az apjához az ország másik felére.

Nem sokkal később el is utazott már. Én akkor sokat sírtam otthon mert nagyon szerettem őt nagyon magányos időszakot zártam le vele miatta találtam többnyire új barátokat, miatta lett teljes az életem, miatta lettek céljaim tehát én egy depresszióból épültem fel általa amiért a mai napig hálás vagyok. De ő viszont leépült és tudta hogy csak az apjánál lehet teljes értékű ember.

Én akkor pár nappal később elé álltam és meg mondtam neki könnyes szemmel hogy nagyon nagyon szeretem és nem akarom hogy itt hagyjon engem.

Akkor ő is sírt ezen de mondta hogy nem lehet mert itt nem boldog és új életet akar kezdeni, és mivel tudta hogy nekem itt van az életem, itt van munkám, ide járok suliba itt vannak a barátaim és nem akarta hogy tönkremenjen minden csak miatta.

Szerencsére már túl tettem magam rajta és már van alakulóba egy másik kapcsolatom, de még mindig hiányzik az a lány aki helyre tette a lelkemet. Még időnként beszélünk facebookon meg karácsonykor web kameráztunk is. Mivel nincsenek új képei azóta így amikor megláttam hát más lett, új haja van, új az öltözködése, és mondta hogy apjával boldog lett mert új barátokat talált és akkor mondta hogy új facebookja van picit más néven és mondta hogy nem szeretné ha ott bejelölném. Mivel teljesen újra kezdett mindent.

ezt megértem és a barátai közül én és a bátyja vagyunk azok ketten akikkel tartja a kapcsolatot. Tegnap szintén felhívott hogy Boldog új évet kívánjon és sok sikert kívánt az új alakuló kapcsolatomhoz. De megmondta hogy ez volt az utolsó beszélgetésünk mert végleg le akarja zárni a múltját és így látja jónak.

Megígérte hogy havonta fog írni nekem csak hogy tudja hogy jól vagyok-e meg a bátyjával is azért tartom a kapcsolatot de megmondta hogy találkozni már nem fogunk, mert hamarosan külföldre megy apjával, végleg!


Sajnos nálam ez a helyzet, próbáltam vele meg beszélni a dolgokat amikor elé álltam de nemet mondott, de vigasztalásul, kaptam tőle egy utolsó igazi érzelmes csókot amit még most is érzek pedig tudom hogy már rég vége.

megpróbálhatod hátha neked összejön de szerintem kezdj beletörődni!

2014. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Te elolvastad a történetet?

A te eseted nagyon szomorú és sajnállak, de ők csak 1 hete ismerkednek. Egy napon se lehet említeni a tiedével, ráadásul érettség tekintetében is két külön világ vagytok :) De azért nem baj hogy leírtad, biztos megkönnyebbülést okozott kiírni magadból :)

2014. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen teljesen más 1.5 év és 1 hét :/

De azért köszönöm hogy leírtad mert tanulságos történet

2014. jan. 2. 13:27
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Te Don Juan!!! Igyál két feles pálinkát és egyből túl leszel rajta... Egy hét az nudli... Tudom, hogy rosszul esik, de sírni miatta??? Légy férfi!!!
2014. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 hétig jártunk de fél évet szenvedtem azért hogy összejöjjünk...
2014. jan. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!