Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hol/mikor tudtok kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol/mikor tudtok kettesben lenni a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Mi majdnem 3 óráig suliban vagyunk, az ő szülei akkor már otthon vannak, az én szüleim meg 5 óra körül.. de délután még tanulnunk is kell, stb. Van időnk egymásra, sokszor elmegyünk fagyizni/sétálni/moziba, vagy szervezünk valami programot a barátainkkal, stb, de néha olyan jó lenne csak kettesben nyugiban lenni, és megnézni egy filmet vagy hasonló..

Ti ezt hogy oldjátok meg?

18L


2012. máj. 21. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Esti séták kettesben. Mozi kettesben.


Ha valakinek nincs otthon a családja átmenni.

2012. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehezen. Én is más városban lakom, ő is és egy harmadikban találkozunk (ő ott dolgozik, én meg tanulok), heti egyszer tudunk kettesben lenni, meg egyszer városba sétálás. Ennyi, most ez van.

23N

2012. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Én is elég nehezen.

A feleségem nem engedi. :-(

2012. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, de ha elmegyünk moziba vagy sétálni, akkor azért vannak ott más emberek is.. és így nem annyira jó, mert én is elég zavarónak találom, ha egy pár publikusan mászik egymásra.. Szerintem ez privát dolog, úgyhogy olyankor max szájrapuszi van :D
2012. máj. 21. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:

hát szinte soha ha nálluki vagyok akkor ott avn a huga aki képes bejönni a szobába kopogás nélkül na igy csinálj valamit nálluk :D.

ha elmegyünk sétálni ő is jönni akar kész kiakaszt már !


ha nálunk van akkor meg anyám mindig itthon van nesze neked nyugalom .

2012. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elalszik a gyerek, akkor tudunk kettesben lenni.


31F

2012. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!