Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezt jó ötletnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt jó ötletnek tartjátok v hagyjam a francba? :D

Figyelt kérdés
A barátnőm azért szakított velem mert látta rajtam h nem szeretem nem olyan fontos nekem. Pedig ez nem igazán így volt...nem nagyon tudtam kimutatni az érzéseim egyéb okok miatt. Nem akartam és szeretni sem akartam igazából, mert féltem h elveszítem..Nem mondtam ezt el neki h miért nem merem kimutatni az érzéseim mert ez nem olyan dolog amit mindenkinek elmondassz. Megbántam h nem mondtam el neki, mert hiányzik nagyon és elmondanám ezt neki .Csak félek h ha elmondom és úgy dönt h újra kezdi velem(MERT AZT NAGYON AKARNÁM :D) akkor azt sajnálatból amit nem akarnék. Viszont ha nem akarná újrakezdeni velem akkor fölöslegesen sem akarnék neki egy olyan dolgot elmondani ami negyon befolyásolja/befolyásolta az életem. Egy-két barátom tudja.(Lelkibaj) Az exem egyik barátnőjével nagyon jóba vagyok bízok benne. Mondjem el neki h miért nem tudtam kimutatni az éerzéseim és h szerinte mondjam-e el az exemnek és h szerinte az exem erre mit mondana? Fölöslegesen nem akarom az exemnek elmondani. 3hete szakítottunk. Ő:19 ÉN:20

2014. jan. 2. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Nem is biztos, hogy ez volt a szakítás valódi oka.
2014. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sajtoreferens ***** válasza:
A felénél kifolyt az agyam. Nem értem, pedig nagyon segítenék.
2014. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
írok priviben :D
2014. jan. 2. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Exem ugyanilyen volt, mint te. Sose éreztem magam fontosnak, szépnek, szeretettnek, semminek.

Ő is ígérgetett fűt-fát, semmi sem lett belőle.

2014. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írok.
2014. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szabi1980 válasza:

Üdv!


Nekem is kifolyt az agyam a felénél!


De... Mert mindig van egy de!!!


Ha egyéb okok miatt nem tudod kimutatni, akkor ne is randizzál mert értelmetlen! Rakd magad agyilag és máshogy tisztába! Derítsd ki ,hogy mennyire szeretné ,hogy kimutasd. Mert egy kapcsolatért meg is kell dolgozni,nem a gólya hozza! Ha rajtad fog múlni akkor mindig ott lesz a kisördög,hogy hát mi lett volna stb..

2014. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szabi1980 válasza:

Szia !


Értem! (közben írt privit) Megmutatom a véleményemet!


Az a baja,hogy nem mutatod ki az érzéseidet! De írod,hogy még van folytatás, így akar is valamit! Ő úgy van vele most ,hogy nem tudja mit akar,de azt ami volt azt nem akarja!

Ezt idáig el is mondtad!


Ha készen állsz!

Legyél kicsit romantikus!

Ha tényleg kell a csaj, azt javaslom:

Hogy vegyél 1 szál vörös rózsát, találkozzatok és beszéljétek meg(üljetek be valahová) Lényeg,hogy csak ti ketten legyetek! Mondjál el neki mindent,majd a végén tedd hozzá,hogy ... ez a baj .És a jövőben szeretnéd máshogy kezelni a kapcsolatotokat! Legyél Őszinte,az sohasem baj! Ha szeret ,akkor elfogadja az érveket! Ha meg ez sem jó akkor tényleg hagyd a fenébe ,mert ő sem tudja mit akar! A barátnőjének meg ne mondjál semmit,mert az csak baj.. Ha ő mondja vissza akkor az lesz a baj ,hogy mással meg tudod beszélni vele meg nem!


Sok sikert!

2014. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na bumm :D Velem azért szakított barátnőm, mert én nagyon szerettem ő pedig nem annyira mint hitte, hogy tudna szeretni és nem akart kínozni feleslegesen.

Melyik a jobb? Itt Te hibáztál, bizonyítással még újra együtt lehettek, én meg már buktam teljesen.

Ha valóban ez volt a szakítás oka.

Sok sikert pajti ;)

2014. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na jah! A nőknél mindegy. Ha van kalap a kockás fülü nyulon,az a baj. Ha nincs rajta kalap,az a baj.

Ha emelgeti a kalapját a kockás fülü nyuszi,akkor meg az a baj,hogy kockás füle van.

Zsigeri ösztönlény mindegyik,nem győzöm leírni ezerszer.

Vakargasd meg a gerince végit,aztán hagyd a francba.

Gyöngytyúkból nem lesz szalonka.

2014. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!