Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötletnek tartjátok? Ti, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tartjátok? Ti, h reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Megszakadt a kapcsolatom egy olyan emberrel, akivel lég kusza szálak kötnek össze... Kicsit csúnyán váltunk el, de tudom, h nincs harag kettőnk között. Egy hónapja nem beszélünk, viszont nekem hiányzik. Kb 1 hét múlva lesz a névnapja, mit gondolnátok róla, ha felköszönteném, mondjuk facebook chaten. És akkor esetleg beszédbe elegyedhetnénk, talán lenne még egy esélyem, h helyrehozzam a dolgokat.

Ti örülnétek, ha az exetek, gondolna rátok névnapotokon?


2011. nov. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van valakie akkor ne csinálj semmit ha nicns senkije meny el hozzá köszöntsd fel vigyél neki egy virágot és a töbi rajtad ál
2011. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt megtetem és az uj pasija egyet behuzot de őt a mentő vitte el én meg montam a rendöröknek önvédelem volt és az exem mellém ált szoval megéri megpróbálni
2011. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs senkije és nem is könnyen ismerkedik. Am, nem fogok elmenni hozzá és virágot vinni, mert én vagyok a nő:) szval hülyén nézne ki, h ha virággal a küszöbe előtt köszönteném. Viszont, talán így újra kezdhetnénk a dolgokat.
2011. nov. 6. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkije, írj neki!


DE nem facebookon, meg chat meg hasonló hülyeségek.


A telefon közvetlenebb, rögtön olvassa stb. Én írnék egy nagyon kedves sms-t neki.


22/L

2011. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Chat sztem jobb, mert akkor írnék neki, mikor fent van és rögtön beszédbe tudnánk elegyedni. De ez jó ötlet?
2011. nov. 6. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Azé oda irhattad volna nő vagy
2011. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írhatsz neki, a minimum, hogy kedves gesztusnak gondolja, és ha nem is akar már tőled semmit, a gesztus azért még jólesik neki. Ha meg többet akar, akkor lehetőség arra, hogy újra felvegyétek a kapcsolatot egymással.

Egyébként nem szabadna ennyire rágörcsölni senkire, próbálj meg _sokkal_ lazább lenni! Tudod: nagy levegő és lesz*rom tabletta.:)

2011. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!