Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötletnek tartjátok? Segitsekek

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenegyerek kérdése:

Jó ötletnek tartjátok? Segitsekek

Figyelt kérdés

a lány szakìtott velem egy elég hosszú kapcsolat után de még szeretem ès vissza szeretném "hódìtani" sokmindent elkövettem már de tegnap uj ötletem lett mi a véleményetek a "szerenádról"? egy szál rózsával

írtam 18 soros gyönyörű szép verset

azt szeretném neki elmondani

van esélyem szerintetek? nagyon sokat jelentett az együtt töltött idő szeretnék vele kompromisszumra jutni és ujra együtt lenni vele mert nagyon szeretem megőrülök érte

(egyébb ötleteket szivesen fogadok lehetnek extramek is)


2013. nov. 29. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha romantikus, nagyon érzelgős típus, lehet, hogy fogja értékelni, de nekem biztos nem tetszene, bár nem is vagyok olyan... Inkább keresd az okát, hogy miért szakított veled, és ha megtalálod magadban, akkor próbáld vele megbeszélni..ha megéri. Ha van más az életében, akkor hagyd.
2013. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

elvileg senki nincs az életében kicsit több mint egy hete lett csak vége

rem megfogja érinteni

2013. nov. 29. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha te úgy gondolod... én nem tudom. Azt mondtad, sokmindent elkövettél.. mi van, ha már nem szeret, és azért nem akar veled újból összejönni?
2013. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

valahogy úgy érzem hogy annyi szép közös emlékünk van hogy nem is tudom

picit azért reménykedem benne hogy még szeret

egy próbát megér nekem

ilyen dolgpkat nehezen engedek csak el és minden reményem ebben van meg akik tudnak róla azok drukkolnak mert látját hogy mennyire szerelmes vagyok

2013. nov. 30. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Kétségbeesett vagy, ezért nem látod, de csak lejáratod magad az ilyen akciókkal. Milyen reakciót szeretnél kiváltani? A lány valószínűleg csak sajnálni fog téged, kizárt, hogy erős férfiként tekintsen rád. Az egyetlen esélyed az lenne, ha kicsit hátralépnél, távolodj el tőle és ha hiányozni fogsz neki, akkor majd ő megkeres és akkor jöhet a szerenád, meg a többi, de ha mindig ott fetrengsz a lábai előtt, az valószínűleg csak ront a helyzeten.
2013. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

te aztán jól megmondtad a frankót

honnan írsz?

2013. nov. 30. 14:42
 7/7 A kérdező kommentje:
igazad volt :)
2013. dec. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!