Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ezaz erzes bennem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ezaz erzes bennem ez irant a fiu irant?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom egy sraccal kb 3 honapig tarott. Azert lett vege mert nem szeretett de en se ot elegge.A srac nem volt nagy szam nem is volt annyira helyes.Miutan szakitottam vele ket sraccal is jartam de mikor szakitottam velunk mindig az a srac jutott eszembe akivel 3 honapot jartam. Miert gondolok meg mindig ra ha soha nem szerettem ot igazan es nem is volt kozottunk testi kapcsolat. Ez mar lassan egy eve tortent nem tudnek hozza viSszamenni, mert nem szeretem annyira de sokat gondolok ra. Es hianyzik

2014. jan. 2. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
szopás, vissza akarod kapni
2014. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem szerettem igazából és nem tudnék vele kapcsolatot kialakítani
2014. jan. 2. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
ö volt a legesleg1-sö ?
2014. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen
2014. jan. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!