Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől alakult ki bennem a se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakult ki bennem a se veled, se nélküled érzés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Skorpió nő vagyok, 2x volt skorpió barátom, mindkétszer kialakult az, hogy amikor együtt voltunk, úgy éreztük nem akarjuk folytatni a kapcsolatot, de ha külön, akkor majd meghaltunk egymásért. Ennek az érzésnek azonnal vége lett, amint találkoztunk. Ez "véletlenül" alakult így pont 2 skorpió férfival, vagy merjek kezdeni egy harmadikkal? Normális válaszokra lenne szükségem, nem olyanokra, hogy a horoszkóp hülyeség stb.... Mert borzalmas érzés az ilyesmi, mert nem tudsz szabadulni, de együtt sem jó, ezért félek ettől...
2013. dec. 22. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig a horoszkóp hülyeség. De dobd csak el az életed szerelmét, mert ő mondjuk mérleg, és menj oda a bunkó skorpióhoz, aki sz_rba se vesz.
2013. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok együtt senkivel már nagyon régóta. És egy skorpió az, aki a 3. lenne. Tehát, nem igazán értem amit leírtál. De kifejthetnéd :)
2013. dec. 22. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:
én skorpió pasival vagyok se veled,se nélküled... külön vagyunk,hiányzik a másik,ha együtt,felőröljük sokszor egymás idegeit..
2014. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!