Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nagyon jó állása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nagyon jó állása van, mindenki isteníti, hogy milyen okos, ügyes, rátermett. Büszke vagyok rá, de ugyanakkor rettentő kevésnek érzem magam mellette. Mit tehetnék, hogy ne legyen bennem ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Mondd neki, hogy szar az ágyban, attól helyre billen a mérleg :)))
2013. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
kezdj valami olyanba, amiben sikeres lehetsz.
2013. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Keress neki egy megfelelő barátnőt magad helyett.
2013. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne légy irigy.
2013. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Az önbizalmadat kellene helyreállítani. Ez nem egyszerű, és tudni kellene, hol billent ki a normálisból. Mert nem normális. Miért?

1.minden ember végtelen érdekes, értékes.

2. Egy ilyen jó fickó veled jár- az azt jelenti, ő ilyen szempontból is jó: látja benned a kincset.

3.Talán olyan vagy, mint tenger mélyén a kagylóbazárt igazgyöngy... fel hoz téged. Ne aggodalmaskodjál!

2013. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*felhoz (gyöngyhalász:))
2013. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg erőt meríteni belőle. A párom is ilyen én igyekszem rengeteget tenni azért, hogy több legyek, hogy úgy érezzem, méltó vagyok hozzá :) És ez végső soron nekekm is jó :)
2013. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én írtam már ki kérdést erről korábban.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja azt hozzá kell tegyem mi szakitottunk sajnos.. .:(

Annyira féltem attól, hogy ez lesz a vége hogy be is jött :(

2013. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a barátom és az elején egy nagy nullának éreztem magam, amiért én alig keresek valamit, de sajnos ezt ő is érzékeltette velem. Ma meg már ott tartunk, hogy ki is mondja, hogy egy nagy nulla vagyok. Nem jó dolog ez. Ha nem érzed magad jól valaki mellett, annak mindig oka van és lehet, hogy nem mondja ki a barátod, de valahol örül, hogy te "kevesebb" vagy, mármint hogy nincs olyan jó munkád. Bár ez inkább az én esetem. A helyedben őszintén beszélnék a barátommal, az mindent megold.
2013. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!