Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges az, hogy egy csinos okos 28 éves lány 4 éve egyedül van, úgy, hogy nagyon alacsony a mércéje?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy okos nagyon szép, csinos lánnyal és elmondása szerint 4 éve egyedül van. Kérdeztem az elvárásait és baromi alacsonyan vannak. Azt mondta azért van ilyen régóta egyedül, mert 4 éve megcsalta a vőlegénye meg eléggé maradi és nagyon sokára, nehezen adja oda magát és nem várnak rá a férfiak. Lehetséges ez vagy kamuzik?
2013. jún. 2. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, a legtöbb pasi nagyon hamar elvárja a szexet és ha nem kapják meg tovább állnak. :-/
2013. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Thom12 ***** válasza:

Én pont ilyen lányt keresek!

Te megfogtad a főnyereményt!

2013. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mennyire nehezen? ezt sokan nehezen tolerálják N
2013. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es.

Pedig elmondása szerint, minden pasi csak szexet akar és ezért nagyon nehéz dolga van és ezért 4 éve nem akadt senki, szóval akkor ritka fiú lehetsz, 2-es :)

2013. jún. 2. 19:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Talán éppen ezért, mert még mindig átvinné az érzelmi sérülését az új kapcsolataiba is. Nem kell ahhoz szexéhes bunkónak lenni, hogy valaki ne kérjen ebből.
2013. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még nincs túl rajta, ha emiatt haragszik az össze férfire, lehet nem is mindenki csak szexet akar csak ő látja bele.
2013. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akkor lehet azért ismerkedik velem, mert lelki szemetesláda típus vagyok és ezt látja?
2013. jún. 2. 20:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Normál esetben azért ennyi idő alatt bőven túl kéne tennie magát ezen. Egyébként kötve hiszem, hogy egészséges felnőtt nő 4 évig kibírja szex nélkül, főleg ha előtte már volt nemi élete, úgyhogy alkalmik tuti befigyeltek nála.
2013. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen voltam, miért kamuzna bárki is ilyet? Annyira hihetetlen hogy valaki akár évekig is kibírja szex nélkül? Max egy szexmániás nem bírja ki szerintem. Egy normális embernek a szexhez érzelem is kell, ahhoz meg kapcsolat tartozik, ami nem mindig jön össze, főleg ha sokat csalódott már valaki.
2013. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Egyébként kötve hiszem, hogy egészséges felnőtt nő "

Szerintem nem egészséges, mert ahogy a szexről vélekedik :).............

2013. jún. 2. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!