Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy okos, gyönyörű lány nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmről van szó. Tényleg nagyon-nagyon szép, okos, művelt, mondhatni tökéletes, mégis mindig panaszkodik, hogy nincs senkije, még alakulóban sem. Azt sem hiszem, hogy félnének tőle a fiúk, mert mindenkivel nyílt és közvetlen, de mégis inkább csak barátkoznak vele.
2013. máj. 17. 19:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Pedig szerintem az lehet, hogy félnek tőle, túl nagy falat nekik egy ilyen nő.
2013. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Érdekelne beszélgethetnék róla..
2013. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

lehet, de az is lehet, hogy a csaj tudat alatt olyan üzeneteket közvetít a pasik felé, amiből ők azt szűrik le, hogy nincs esélyük, meg h nem akar tőle semmit a lány


vaaaaaaagy


tényleg annyira tökéletes, hogy nagyon kedvelik mint barát, és félnek, hogy elveszíthetik egy kapcsolat által

vagy félnek kezdeményezni, mert ezzel elveszíthetik a barátságát

2013. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Milyen szeme van?

Picit nem tágabb,mint az átlag?

2013. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... Nekem van egy lány ismerösöm okos is szép is de mondjuk (még) én sem mertem beprobálkozni nála :D De ami késik az nem mulik. :)
2013. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

1. félnek a visszautasítástól (mivel szép, valószínűleg válogatósabb)

2. azt feltételezik, hogy egy ilyen szép lánynak biztos van barátja

3. egyéb ok

2013. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

1. Nem is okos, nem is gyönyörű.

2. Falat épít magaköré mert ő már olyan okos, olyan szép, hogy hozzá már senki sem méltó.

2013. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A pasik is szeretnek nyugodtan élni, ahogy a nők is. Az ilyen emberek meg folyamatos kisértés, és egy biztos, mellettük nem nyugis az élet, állandóan bepróbálkoznak náluk:DD Ezért nem vállalják be őket.
2013. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Az, hogy szép, kedves, okos és közvetlen, azt sugallja mindenki számára, hogy ennek a lánynak már biztosan van valakije. Márpedig, ha mindenki ebből indul ki, akkor nem udvarol majd neki senki, tehát magányos lesz. Lépnie kell neki is, ha akar valamit.
2013. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
Az hogy ez a lány nem gyönyörű
2013. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!