Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még arra esély hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még arra esély hogy meg bocsájtson?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem a volt barátnőmmel akivel pár napja mentünk szét és úgy volt hogy másnap megint össze jövünk.Aztán be lépett a facebookomba és rá írt valakire és mondta neki hogy hétvégén mi volt.Hazudtam neki és így el mondott mindennek igaza van teljes mértékben mert hazudtam neki ! És arra lennék kíváncsi hogy pár nap,hét,esteleg hónap után meg próbálnám vissza csábítani mert szeretem nagyon és tényleg látható lenne a komolyság hogy komolyan gondolom akkor lenne esély ?Lányok ti meg bocsájtanátok a volt párotoknak valaha ha arra adodódik hogy hónapokon át kűzd ??? (jobban lányok válaszaira vagyok kíváncsi !!!)

2014. jan. 3. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van:)

De lesz fél év kb.amikor mindig kételkedni fog benned. A bizalmat nagyon nehezen lehet visszaszerezni,de vissza lehet :)

2014. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam már ellőtted volna magad. : D
2014. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha bocsánatkérés nélkül hagyod érlelődni benne a dolgokat lehet, hogy az idő ellened dolgozik. Nem hiányozni fogsz hanem belátja, hogy ekkora szemét neki nem kell. Legalább kérj bocsánatot, teperj egy kicsit és utána hagyjad ülepedni. Amúgy minden attól függ ő hogyan áll a dolgokhoz. Lehet, hogy megbocsát de lehet, hogy végleg elástad magad.
2014. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondoltam hogy szépen bocsánatot kérek és be látom a bűneimet meg mindent meg teszek csak hogy várjak vele pár napot még meg nyugszik egy kicsit?Mert most azt mondta hogy nem akar többet látni és felejtsem el örökre meg ha meg lát szembe köp ! De igaza is van csak most nem tudom mi tévő legyek ???
2014. jan. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!