Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek? 15/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 2 éve ismerjük egymást. Haverok voltunk, aztán összejött egy barátnőmmel. nem tartott sokáig, utána fél évig nem beszéltünk, de aztán elkezdett keresni. Társaságban máshogy viselkedik, és ez az oldala nagyon ellenszenves, de kettesben jó fej. elég kontrasztos a két énje. Mostanában többet beszélünk, de mindig máshogy viselkedik, és nem tudom hova tegyem. Akkor is keres ha bunkó vagyok vele, de amikor találkozunk közömbös, viszont az látszik rajta, hogy valamit akar...ti foglalkoznátok vele?

2013. dec. 29. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kismutyesz_ ***** válasza:
Nem tűnik tisztességes barátnak. Szerintem hagyd, de nem dönthetek helyetted.
2013. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem annak oka van,hogy társaságban nem olyan veled. Hagyd a francba.
2013. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én letojnám a fejét. (Nem szó szerint)
2013. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tanulja csak meg a leckét. mondd el neki ,hogy miért, de koptasd le.... majd egy pár év múlva ,ha megváltozott, akkor beszéljetek újra... nincs vesztenivalód... 15 éves vagy, előtted az ifjúság :)
2013. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Na ez az mikor egy fiunak is annyi észt adott a jóisten mint álltalában a nőknek. Ugye milyen idegesítő?
2013. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyd őt békén ne keresd. Ha tényleg akar valamit,számítasz neki hidd el majd ő keres.. 15/l
2013. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!