Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után van még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után van még esély?

Figyelt kérdés

Ő dobott engem, mondván hogy nem érzi hogy folytatni szeretné.. de én ebbe nem szeretnék beletörődni. Elvégre ha nem lett volna meg ami kell akkor nem jutottunk volna el addig ahol voltunk. Bármit megtennék, hogy visszakapjam és újra azt érezze irántam amit régen de nem akarok rászállni vagy erőltetni a dolgot.

Voltatok már hasonló helyzetben? Igazán hálás lennék a segítségért.. 20F


2013. dec. 29. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, fogadd el , hogy vége és ő már nem érzi azt amit régen. Lépj tovább
2013. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok értelmevan neki,amikor az egyik fél jobban szeret mint a másik,már régen rossz:(
2013. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ami meghalt azt már nem lehet újraéleszteni.Valószínű sokat agyalt a barátnőd,vagy barátod mire közölte veled a szakítást.Nem hinném, hogy visszacsinálná.
2013. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez van:(
2013. dec. 29. 18:06
 5/5 A kérdező kommentje:
elég szomorú vagyok miatta, ez volt az első alkalom amikor azt éreztem, hogy kötődök valakihez.
2013. dec. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!