Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már igazán a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már igazán a szerelmesek? Ha igen, milyen volt? Hogy ismerkedtetek meg? Miért váltatok szét?

Figyelt kérdés
szerelem , párkapcsolat , Nagy Ő

2014. jan. 3. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon jó

Egy buliban, de amúgy a suliban...

Nem váltunk szét, összeházasodtunk 5 év után..

2014. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyből ez a pesszimizmus. Honnan veszed, hogy minden nagy szerelmes szétmegy?
2014. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Voltam már Igazán szerelmes. Felemelő élmény volt, folyton csak Ő jár az eszedben, ő a világ közepe, és minden percben mindent megtennél, hogy vele lehess. Ha meglátod, óriásit dobban a szived..és mellette mindig megnyugszol. Mindenesetre, az én sztorim kissé illúzióromboló, ugyanis egy céges összejövetelen ismerkedtünk meg. Az elején minden mesébe illő volt. Valami mégis furdalta az oldalam, igy egy kicsit nyomoztam utána(ez már nem feltételezte a bizalmat,persze) Szóval, kiderült, hogy nős, és másfél éve skislánya van, és elég nagy hóhányó. Megjegyzem, nagyon nehéz volt kikászálódnom belőle. Nagyvonalakban, ennyit.
2014. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nem pesszimizmus , ez csak reális életkép , láttam ahogy szét hullik a családom a szerelem miatt , ahol barátságok , kapcsolatok mennem szét tőle , és miért ? Egy múló dolog miatt , mert a szikra egyszer kialszik , és nem marad más csak a fájdalom. 8 éves lehettem mikor megfogadtam hogy én bizony nem leszek szerelmes. Mindig is azt érem el hogy engem szeressenek , még sosem csalódtam életemben , mindig eltávolodtam azoktól az emberektől akik iránt képes lennék valamit érezni , de azért valamilyen szinten hajt a kíváncsiság , hogy milyen lehet igazából szerelmesnek lenni , naivan , csak úgy spontán ...
2014. jan. 3. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

A mostani kapcsolatomban van jelen először a szerelem. Szóval 24 évesen lettem először szerelmes, és azóta is az vagyok. Igazi lelki társak vagyunk, ő az igazi:)


Nem váltunk szét. 2 éve hogy összeházasodtunk. Boldogok vagyunk.:)


Internetes társkereső oldalon ismerkedtünk meg.


27/N

2014. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Nagyon jó volt, ezért is nem akarok rá túlságosan emlékezni. Olyan, mint amikor egy álmot idézel vissza, amely már rég szertefoszlott. Ez esetben már nagyon rég szertefoszlott...


A féltékenységek és az egó-konfliktusok miatt váltunk szét, + még néhány kellemetlen dolog miatt.

2014. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most igazán az vagyok :D már pár napja aludni sem tudok, csak rá gondolok:)

Szinte elvarázsol :D nagyon figyelnem kell, nehogy hülyeséget mondjak...

Amúgy még csak ismerkedem vele.

16f

2014. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sasukexnaruto válasza:
Olyan érzés mintha a fellegekben lennél, csak rá gondolsz csak ő rá vágysz. Legszivesebben bezárnád egy toronyba és onnan el nem engednéd.Fáj a szíved, hogy ha azt látod hogy másra nevet és mással is olyan mint veled mert a te világod csak körülötte forog és csak azt nézed hogy neki hogy lenne jó vagy jobb.Minden mozdulatát figyeled és csak arra vágysz hogy veled legyen. És belegebetsz ha csak egy kicsit is távol van tőled.
2014. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!