Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hol és hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol és hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal, és egyből egymásba szeretettek mikor volt az a pont hogy már tudtátok hogy egymáséi vagytok?

Figyelt kérdés
Egy 26 éves szűz srác akinek eddig nem volt szerencséje..
2013. dec. 28. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt. Nem egyből.
2013. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uncsimnál aludtam és uncsiztam ezért megnéztem kivel csetel. Ott láttam egy lányt és gondoltam bejelölöm. Először csak úgy beszélgettem vele (nem úgy mintha hajtanák rá). Aztán egyre jobban kezdett megtetszeni és egyre szebbeket írtam neki. Aztán rá egy hétre találkoztunk. Annyira izgult h még a lába is remegett szegénykémnek. Ahogy megláttuk egymást már egyből szájra puszi és ilyesmi. Nagyon jó nap volt. Késöbb mesélte, hogy mikor össze ismerkedett velem először úgy volt, hogy velem soha, most pedig úgy van vele, hogy nélkülem soha. És most 2 hónap után nagyon jól megvagyunk és nagyon imádjuk egymást.

Neked pedig sok sikert az életben! majd megtalálod a hozzád illőt! :)

2013. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első csajommal úgy hogy véletlen kigyulladt a haja amikor rágyújtott,én meg elaltattam,majd adott egy puszit,és úgy bár akkor 14 voltam :D


Aztán haverom által egy csajjal megismerkedtem amikor 16voltam...hát nem volt valami jó kapcsolat.



Majd 18voltam amikor itt megismertem egy csajt..

eddigi leghosszabb és legbonyolultabb volt..

2013. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságot. Néha én is próbálkoztam itt, de nem jött össze semmi esetlege gy facebook bejelölés.

De jó hogy még itt is néha lehet szerencséje az embernek.


Nehéz olyan embert találni akivel közös az érdeklődés.

Én meg spirituális érdeklődésűvé váltam egy ideje és ez is kicsit megbonyolítja az amúgy sem könnyű dolgot. Az ember magát meg nem akarja megtagadni mert az nem az igazi ha más nem előbb utóbb kibukik a differencia.

2013. dec. 28. 01:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj az ezotéria kategóriában.
2013. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 justaguy97 válasza:
Én az iskolán keresztül ismerkedtem meg a barátnőmmel, az ő részéről szerelem volt első látásra, nekem viszont kellett hozzá kis idő, de végül összejöttünk, és már 2ésfél hónapja tart a nagy szerelem :)
2013. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Iskolában?


Az ezotéria kategória itt egy vicc csak gúnyolódni járnak fel közülük sokan csak unatkozó kamaszok és megkeseredett cinikus figurák.

2013. dec. 28. 07:05
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátnőm és M. barátja egy pár. A lány győzködte M-et (fészen látott rólam képeket és tetszettem neki), hogy jelöljön be, vagy írjon rám.

Tőlem megkérdezte, megadhatja-e M-nek a számom. Mondom, meg, persze. Aztán úgy kb. 2 hónappal ez után, februárban M rám írt. Nemsoká válaszoltam, elmentünk teázni.


Elsőre, sőt másodikra, harmadikra sem jött be külsőleg, viszont a személyisége annyira megfogott, hogy újabb és újabb randikra mentem vele. Végül azt vettem észre, hogy teljesen beleszerettem. Nemsokára egy évesek leszünk :)

2013. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Valamennyire csak tetszett neked..

Én valahogy csak olyanba tudok beleszeretni aki külsőleg is megtetszik, de kell hozzá a személyiség is.

2013. dec. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!