Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az a lángoló szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a lángoló szerelem?

Figyelt kérdés
Írjak itt sokan hogy hát szerelmes vagyok, de ez nem az a lángoló szerelem. Miért olyankor mi van, mit érez az ember lánya/fia?

2014. jan. 3. 19:48
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha nem az a lángoló szerelem de mégis szerelmes akkor az milyen? én meg arra lennék kíváncsi...
2014. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D nem tudom pedig elég sokan írjak ezt :D de neked pl miben nyilvánul meg a lángolás?
2014. jan. 3. 19:53
 3/9 BlackSword ***** válasza:
passz, olyankor ég a hajuk...
2014. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:DDD

Na de most komolyan gyerekek! Mondja mar el nekem valaki konkrétan mi az, mert csak itt olvasok rola hogy lángolás igy, lángolás ugy, de hogy mi az azt senki se írja le :D nekem 3 olyan ember volt akik iránt komoly érzelmeket tápláltam de csak az egyikbe voltam szerelmes. Ott volt olyan az elején hogy izgultam hogy tetszem e neki, meg a találkozóktól meg nagyon hiányzott, ideges voltam ha nem lehettünk egyutt. Gyorsabban vert a szívem. De ezek csak az elején voltak. Ez lenne a lángolás?

2014. jan. 3. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Láttad már a Szellemlovast??? Na, pont olyan!!
2014. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem lattam! De valaki IDE le tudja irni? Ez volt a kérdés tulajdonképpen:)
2014. jan. 3. 20:36
 7/9 anonim válasza:

Talán az, hogy olyankor annyira heves szerelmet érez, nagyon szereti és minden rózsaszín ködben van.

a másik meg az, h tetszik neki, szeretne tőle többet, kapcsolatot, de még nem zúgott bele teljesen.

2014. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kortól is függ és a lángoláshoz kell némi érettség, vagy lehet, hogy hajlam kérdése, de ha egyszer te is ilyen lángolást érzel, akkor tutira nem kevered össze semmivel, mert nem véletlenül hívják lángolásnak, hiszen konkrétan érzed, hogy ég az egész tested a vágytól, hogy megkapd a másikat, hogy egyszere adhass és kaphass neki és tőle, ez a lángolás.
2016. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A lángolás szerintem az, hogy miután két évig együtt vagytok még mindig boldoggá tesz és érzed a pillangókat a gyomrodba ha meglátod. Ha 2 napos utazás után vár a vonatállomáson felvidul az arcod, amint meglátod. Én 2 éve lángoló szerelembe élek. Fontos mindkettőnknek hogy apróságok miatt ne vesszünk össze, ha mégis megtörténne akkor pedig rendesen beszéljük meg és mindig nevetés a vége. Lángolás számomra az, hogy nincs nála fontosabb és már alig várom, hogy megszüljem a közös gyermekünk! 🙂
2016. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!