Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit éreztek amikor nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek amikor nagyon szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy nagyon szerelmes vagyok.
2014. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, valami ilyesmit. :)
2014. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De miket? Miert nem lehet rendesen válaszolni? Nyilván tudjátok hogy nem azért tettem fel a kérdést, mert ezzel a válasszal csak szegényebb lettem. Ha nem tudsz segítő választ adni, minek írsz? Te is tudod hogy ezzel nem jutok előrébb. Olyanok válaszát várom akik hasznosat is tudnak. Köszi!
2014. jan. 3. 20:46
 4/14 anonim ***** válasza:
De hát a szerelmet nem lehet elmagyarázni...
2014. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem plátói szerelmem van.Nagyon hiányzik.Mindig csak rá gondolok.Vágyom rá,s ha meglátom,1000-rel ver a szívem,először erősen megdobban,aztán kihagy 2 másodpercig.Hihetetlenül zavarba jövök,meg se merek mukkanni előtte.Mindenem odaadnám,hogy megfoghassam a kezét,hogy egyáltalán megérinthessem,hogy fontos legyek neki,hogy érezzem az illatát.A fellegekben járok olyankor,amikor pl. rámnéz,mosolyog,vagy hozzám szól.Olyankor beleélem magam,hátha ő is szeret engem,de tudom hogy ez csak önámítás,mert van barátja,de akkor is jól esik elhinni.Iszonyatosan féltékeny vagyok a barátjára.Ha együtt látom őket,okádnom kell,rosszul vagyok,mert arra gondolok,hogy engem nem is ismer a lány és nem tudja milyen vagyok,de azzal a barommal jár...Ekkor visszaesek a földre,és csalódom benne,de aztán újra beleszeretek.Piedesztára emelem a lányt,szentként gondolok rá,akit soha nem kaphatok meg,és csak álom marad számomra.Állandóan róla álmodozom(reggel,este,suliban).Egyrészt gyűlölöm őt,mert nem velem van,nem vagyok az esete,de egyúttal halálosan szerelmes vagyok belé.Kb.ezeket érzem,ha szerelmes vagyok.Most is.18/f
2014. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ejha :D egyébként a plátói szerelmekkel szerintem az a baj, hogy felszínes az egész. Mármint ne haragudj nem szeretnélek megbántani, elhiszem hogy ezeket érzed. De! Te egy olyan emberről álmodozol akit nem ismersz ilyen téren, tehát a saját fantáziádra hagyatkozol, abban élsz, amiben mindent te alkotsz meg. Márpedig ha ez az életben is megvalósulna lehet nem olyan lenne mint ami addig a fejedben létezett. Lehet romba dőlne minden, mert semmi nem olyan lenne amit te elképzeltél és csalódnàl. Persze az is lehet hogy nem :) Mindenesetre sajnálom hogy még csak meg sem próbálhatjátok, jószívű srác lehetsz :) De a remény hal meg utoljára, ki tudja lehet ez a lány egyik nap ugy ébred hogy megvilágosodik és te kellesz neki. De ettől függetlenül ha jön valaki más az életedbe akiben hasonló fantáziát látsz vagy esetleg egy kicsit is felmerül a gyanúja hogy tudnád szeretni, akkor el ne szalaszd a plátói szerelmes miatt! ;)
2014. jan. 3. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, igyekszem érdemben válaszolni, de csak az utolsó kifejtés miatt, mert azzal nagyon egyetértek...


Szóval: van a PASI. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon sok mindenben. Imádom érezni azt, hogy értékel, mégpedig azt, aki vagyok. És minden megnyilvánulása levesz a lábamból (szavak, gesztusok, gondolatok), naponta van olyan "húha" érzésem, hogy de jó, hogy ilyen! Iszonyúan vágyom a társaságára, ha együtt vagyunk, repül az idő. Nehéz eset, de akkor is szeretem, ha éppen nem úgy mennek a dolgok, ahogy én szeretném. Kicsit durcáskodom, aztán igyekszem vele megbeszélni, tisztázni, mert nem szeretném, ha rosszul érezné magát. Egyszerűen nem akarok neki rosszat! Szeretnék a támasza lenni, ahogy ő is az én támaszom. És persze vonzódom is hozzá... pl. van egy iszonyúan izgató ránc az arcán, azt imádom. A kezét is imádom. A hangját is. Soroljam még? :)

Annyira nehéz megfogalmazni! :) Egyszerűen jó, hogy van.

2014. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Köszönöm a válaszod,megfontolandó.Lehet,hogy felszínes,de jó benne létezni.A továbblépés a kérdéses...Amúgy ez is egyfajta szerelem.Az nem tudom,milyen érzés,amikor úgy vagy szerelmes,hogy már összejöttél vele.Nem értem,miben más az érzés(?).Akkor én nem is vagyok szerelmes?Ezt nem hinném.Egy kapcsolat szerintem úgy indul el,ha már a felek hamarabb beleszeretnek egymásba.Persze a szexuális vonzalom más,tudom...A titkos,vagy viszonzatlan szerelem is szerelem.Nézd meg Juhász Gyulát,vagy Vajda Jánost.Mindketten ugyanazt élték át.Amúgy azért is félek lépni,mert attól tartok,hogy tényleg összedől a fejemben lévő elképzelés róla és nem akarok csalódni.Ez van.Igazad van kérdező,de más tapasztalattal a szerelem terén nem rendelkezem.Na,remélem érthető voltam.Bonyolult elmagyarázni....

2014. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A plátói szerelemmel tényleg az a baj, hogy ha összejönnél vele, nem biztos, hogy működne. És aki csak a plátói szerelmeket élvezi, az nem nagyon tud valós kapcsolatokban, szürke hétköznapokban létezni, mert ott bizony nem "ideális" minden, vannak a másik félnek hibái, vannak konfliktusok, amiket kezelni kell...
2014. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként nem feltétlenül csak úgy lehet szerelem, hogy összejöttetek, de lehet úgy is ismerni valakit, hogy nem jöttetek még össze. Én ilyen helyzetben vagyok (hosszú barátság), tehát jól ismerem a másikat, az erényeivel és a hibáival együtt. Ha nem ismerném jól, nem mondanám azt, hogy szerelmes vagyok... akkor csak vonz.
2014. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!