Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak/fiuk! Hazudtatok mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Ferfiak/fiuk! Hazudtatok mar egy nonek azt hogy nem vagytok szerelmesek bele, pedig nagyon is azok voltatok?

Figyelt kérdés
Pl.ti magatok sem hittetek el hogy beleszerettetek az illetobe?Vagy megijedtetek a sajat erzeseitektol?Esetleg keson jottetek ra hogy szerelmesek vagytok megis?
2013. dec. 7. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Általános 4-be
2013. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az ellenkezőjét hazudtam,hogy egyszer meghúzhassam.De nem jött be.
2013. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Froncsi ***** válasza:
Egy idő után szerintem nem lehet ezt letagadni. Voltam már ilyen helyzetben, de kevés idő után kiderült (nem, nem másodikas voltam, 19 évesen történt amiről beszélek, és meg volt az okom, hogy letagadjam az érzéseim)
2013. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. A lánynak volt barátja, én pedig nem akartam belemászni a dologba ezért inkább elfojtottam. Ma már házasok.
2013. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!