Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem ennek a fiúnak? (lent többet mondok)

Figyelt kérdés
egy évvel idősebb nálam.nagyon kedves,vicces,és szilveszterkor úgy tűnt,mintha nyomulna...de nem vagyok benne biztos.a szobámban néztünk a laptopon egy filmet,és kitúrta az öcsémet,mert azt akarta h mellette legyek.szerintetek azért csinálta mert szeret,vagy csak azt akarta h lássam a filmet?(mindig elküldi az öcsémet,mert azt akarja h ketten legyünk.)szóval szerintetek szeret?mindenkinek előre is köszönöm a választ :)

2014. jan. 4. 13:48
 1/6 anonim válasza:

Ebből az jön le, hogy kettesben akar lenni veled.

Ennyi, nem több..


Hogy erre mi oka van, azt neki kell tudni.

Lehet csak meg akar fektetni, lehet közeledni akar,

lehet bármi...

2014. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ciki szerinted hogy 20 evesen one direction rajongo vagy?
2014. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyebkent szerintem meg egy ganej ember ha kiturja az ocsedet. tudom, mert anno en voltam az ocsike akit kiturtak.
2014. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anna0905 ***** válasza:
Ismerem a kérdezőt is, meg a srácot aki nyomul rá és szerintem kefves kérdező bejössz a nyomuló gyereknek. Kérdező írj privátban és ott megbeszéljük.
2014. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

még nem vagyok 20 éves,csak beírtam valami számot

am az öcsém nem vette zokon,élvezi a küzdelmet :D

mégegyszer köszönöm mindenkinek aki válaszolt és annak is aki válaszolni fog :)

2014. jan. 4. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
annna905 en is tudom te ki vagy
2014. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!