Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikből tudhatom biztosra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikből tudhatom biztosra, hogy tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Beszélő viszony van köztünk, párszor megérintett, sokszor néz rám, de nem kezdeményezne. Vagy csak bebeszélem magamnak és nem is tetszem neki? De akkor miért kedvesen szól hozzàm mindig, meg minek érintget meg, miközben ahogy megfigyeltem más lányhoz nem nagyon nyúl?
2013. máj. 2. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A mai napig azt gondoltam, hogy elég a szemezés ahhoz, hogy megállapítsam, tetszek valakinek, de a mai nap után már kételkedek benne :S

De egyébként szerintem tetszel neki, mert a pasik nem szoktak megérinteni csak úgy barátságból egy lányt túl sokszor.

2013. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki, neked is bejön ő?
2013. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, nekem is tetszik nagyon ez a fiú, de ha a közelemben van, akkor állandóan pirulok, meg megszólalni is alig tudok
2013. máj. 5. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!