Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan nők akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akiknek arab esetleg afrikai a párja? Szeretnék pár dolgot kérdezni!

Figyelt kérdés
Nem nehéz megbírkózni a nyelvi akadályokkal? A párotok megtanult magyarul vagy ti tanultátok meg az ő nyelvüket? Minden rendben a kapcsolatotokban? A párotok családja hogy fogadta hogy európai a menyük?

2014. jan. 4. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
30cm meg a kupak:DD
2014. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

A nyelv nem gond, mert már azelőtt is tudtam angolul, hogy találkoztam a párommal, ő csak bővítette a szókincsem. Magyarul még nem tud, de már tanulgat.

Egy vegyes kapcsolatban mindig a kulturális különbségek azok, amik legjobban bekavarhatnak... Egy keresztény és egy muszlim ne házasodjon össze, nem rasszizmus vagy ilyesmi, de egyszerűen nem működik, már sokan kipróbálták... Kivéve, ha az egyik fél csak annak mondja magát, de nem igazi gyakorló hívő.

Ezen kívül a kultúrákat is össze kell hangolni, ha akár csak az egyik fél nem enged semmit az ő kultúrájából hozott szokásokból, már összedől az egész rendszer. Az alkalmazkodás és a tisztelet (a másik iránt és a másik kultúrája iránt) kulcskérdés.

A párom családja nagyon jól fogadta a hírt, és már teljesen maguk közé fogadtak (inkább az én családommal voltak eleinte problémák). Mondjuk akinek Magyarországra jön a gyereke, számolnia kell egy ilyen lehetőséggel...

2014. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk is az angol a közös de már mineketten nagyjából tudjuk egymás anyanyelvét.Vicces lehet egy kívülállónak a magyar,arab,angol keveréke :D Nekem nem volt nehéz elfogadni a más kultúra más vallás témát sem.. A szülei mára már lányukként kezelnek.Azért írom hogy "mára már" mert nem az első perctől van ez így.Azt gondolták rolam,hogy egy elkényeztetett ,beképzelt kiscsaj vagyok.Aztán megismertek,pl.hogyha kell én is odaállok megpucolni a csirkét.. .És arra is rájöttek,hogy igazán szeretem az szemükfényét a páromat:)
2014. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt arab baratom, eletemben nem vert at ugy senki mint o. Azt sem kellett volna elhinnem amit kerdezett, dehat ez van, vigye akinek kell! :)


Nyelvi akadalyok nem igazan voltak, jol megertettuk egymast (angolul beszeltunk). Nem tanult magyarul es en sem arabul.

2014. okt. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. Nálunk is vicces a magyar-török-német keveréke :).

De mi már 16 éve használjuk.

2014. okt. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!