Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinalja ezt? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt? Miert valtozott ilyen hamar meg? Kerdem en az elejen ezt nem tudta?

Figyelt kérdés

Sziasztok kerlek segitsetek nekem !!


Van egy fiu akivel honapok ota beszelek,regen a sulimba jart akkor is tetszettem neki de ezt most tudtam meg..

lenyeg hogy nagyon nagyon joba lettunk,imadtuk egymast azt mondta boldog hogy ilyen lanyt talalt soha nem akar elengedni es hogy en leszek a baratnoje a szerelme es hogy annyira mas vagyok mint a tobbi lany es meg nagyon sok mindent .. tenyleg mesebe illo volt az egesz ! eloszor nrm hittem hogy lehet eselyem egy ilyrn fiunal de naprol napra elhittem hogy megis.. mert hat nem az a lany vagyok akirol egy fiu almodik !

aztan talalkoztunk par nappal ezelott filmet neztunk.. osszebujva aludt velem minden annyira tokeletes volt szeretgetett olelgetett csokolgatott nagyon eds volt ..

aztan megkerdeztem hogy most megis mi van velunk egyutt vagyunk? Azt mondta igen o az enyem en meg az ove..

Aztan kezdett melegedni a helyzet de en mondtm neki hogy meg nem szeretnem a sexet mert elso tali es nem vagyok olyan lany azt mondta nem baj nem erolteti!

MINDEN TOKELETES VOLT !

elkoszonttunk egymastol kikisert a buszhoz megcsokolt es azt mondta majd beszelunk..



ES ITT TORT EL A MECSES..

mire haza ertem jott egy level tole hogy neharagudjak ra en egy imadni valo kedves gyonyoru lany vagyok es nagyon nagyon fontos vagyok neki es nem akar elvesziteni mellettem akar lenni mindig .. de o nem akar most kapcsolatott mert a foci munka suli miatt nincs ideje erre.. sajnalja!



AZOTA SIROK IDEGBETEG VAGYOK ES NEM AKAROM ELHINNI HOGY ERRE KEPES VOLT.. amikor annyira masnak tunt :((


HELP!



2014. jan. 5. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akart fektetni
2014. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, legalább nem feküdtél le vele. Hazudni könnyű, az első randi előtt áradozni, hogy te vagy élete szerelme, nem bizonyíték semmire.
2014. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De nem ertem miert en?

sokkal szebb jobb not talalt volna arra hogy lefekudjon veluk .. ://

2014. jan. 5. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lefekszik azokkal is, azon te ne izgulj!

Megakart csinálni téged, nem hagytad magad, ezért több energiát nem fektet a dologba.

2014. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen es o keress mast en meg szenvedek mint altalaban mert megszerettem.

:/

2014. jan. 5. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi
2014. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miert irogat egyfolytaban hogy fontos vagyok neki?
2014. jan. 5. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azért megpróbálnám rávenni, hogy bizonyítsa be (ajándékok, szívességek, stb.) :>
2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem csak ra lenne szuksegem :/ de az mar lehetetlen..
2014. jan. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!