Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Friss kapcsolatnál: társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatnál: társkeresőről mikor illik magunkat törölni?

Figyelt kérdés

Pont egy hete ismerkedtem meg egy nagyon kedves férfival az egyik internetes társkeresőn. Az első randitól kezdve nagyon lelkes volt, mindketten nagyon érezzük a bizsergést, minden megtörtént köztünk, az első együttlét is. Kétnaponta találkozunk, továbbra is lelkesnek mondható. Mintha valamivel kevesebbszer írna, és mintha kevésbé írna érzelmesen - de semmi jelét nem mutatja, hogy rám unt volna.

Én a társkeresőről már kitörültem a fotóimat, de ő még rajta van. Sajnos ma felmentem a társkeresőre, és láttam, új fotót töltött fel magáról, és pár sorral a bemutatkozást is kibővítette. Holott pár napja beszéltem erről ,azt mondta, már megtalált engem, nem randizik már senkivel, a VIP tagsága egy hónap múlva jár le. Ez most nagyon elkeserített. Lehet, túlreagálom - de ha engem megtalált, és rám koncentrál, miért babrál a társkeresős profiljával?

Nem szóltam erről, mert nem is akarom ilyen kevés idő után kisajátítani - ő egyébként - elmondása szerint a komoly kapcsolat híve, és inkább félénk típusnak tűnik.

Mi lehet ez?

Mennyi idő után illik törölni magunkat a társkeresőről?

31/L



2014. jan. 5. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Már illett volna..
2014. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá. Mert ha nem kapsz rá tőle választ, akkor ez a kezdődő féltékenység idővel akkora bizalmatlanságba és még nagyobb féltékenységbe megy át, hogy tönkre teszed a kapcsolatod.
2014. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik az a társkereső ahol lehet találni valakit aki komolyan is gondolja?
2014. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:

ha komolyan gondolná nem basztatná a profilját.

Törölni talán nem kötelező, de ha én megtaláltam álmaim akárkijét, akkor nem nyúlok a profilomhoz.

pláne nem próbálom magam kívánatosabbnak feltüntetni.

2014. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is törli magát az ember azonnal, de kiírja, hogy épp nem keres. Vagy látszik, hogy nem lép be.
2014. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már törölnie kellett volna magát szerintem. Vagy ha nem is törli magát, ne járkáljon fel, mert minek? Én is társkeresőn ismertem meg a barátnőmet, és mi az első randi után töröltük magunkat, annyira klappolt minden:)
2014. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjemmel (azóta már a férjem), úgy volt, hogy ő az első randi után törölte magát ( már akkor összejöttünk). Én csak a második randi után töröltem magam.


Akkoriban sok volt a pofára esésem , csalódásom, szóval vártam egy picit a törléssel. És akkor se lett volna tragédia ha ő is olyan idióta mint az előtte lévők. Max visszaregisztráltam volna magam.


Szóval 1 hét alatt mindketten töröltük magunkat.


27/N

2014. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!