Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk te hisztek abban hogy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk te hisztek abban hogy 1 lány és 1 fiú közt lehet barátság? én személy szerint nem mert a barátságból előbb utóbb kapcsolat lesz

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 06:32
1 2
 1/11 anonim válasza:

Lehet. Nekem van egy barátom és nagyon szeretem,még soha nem gondolkodtam arrol hogy esetleg járnák e vele.

A barát az barát. :)

2012. márc. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet. Nekem nagyon sok fiú barátom van, és soha nem gondoltam arra, hogy járnék velük. Sokkal több mindent meg tudok velük beszélni, mint a lányokkal. Ők soha nem féltékenyek rám, és mindig,a szemembe mondják az igazságot, soha nem kertelnek, pl. ha megkérdezem, hogy hogyan nézek ki? Bulizni is jó velük.
2012. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs. És nem a "járásról" van szó. Példának vegyünk egy független normális férfit. Együtt van a "barátnőjével" egy szobában. Ha nem hajt rá, ott több dolog lehet. Általában félnek. De az egyik mindig többet akar. Ezért van 1-2 ,de 30 éves női-férfi barátság nem létezik. Ha mégis, akkor minimum 3x összefeküdtek már...
2012. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fiú és lány közöt nem lehet barátság mert az egyik fél mindig többet akar/akart.. nekem is volt fiú barátom akiről azt hittem hogy húde jóban vagyok (az akkori párom barátja volt) de miután szakítottunk a párommal pár hónapra rá bevallotta, hogy tetszem neki, és ő azt hitte én ki akarok vele kezdeni...
2012. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Nekem van egy fiú barátom, aki 13 éves korom óta meg van, most 56 éves vagyok. Soha nem volt közöttünk semmi.
2012. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésképpen, de régebben máshogy voltak a dolgok. T nem egymás szobájában beszélgettetek/iszogattatok éjjel fél kettő körül. Talán kevesebb volt a kísértési lehetőség, vagy valami bibi volt.
2012. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha igaz a kijelentésed, akkor én örökké fogok élni. Annyi lány barátom van, hogy nem fér bele az életembe ennyi kapcsolat.

Hetente felteszik itt ezt a kérdést. Szinte mindenki azt válaszolja, hogy a barátságból mindig kapcsolat lesz.

Hetente van olyan kérdés is, amiben leírják, hogy a barátzónából nincs kiút.

Vegyétek már észre, hogy a Disney Channel nem dokumentum csatorna!

2012. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek benne, nekem is részem van benne.
2012. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is létezik, saját példa. Gimi óta nagyon jó barátok vagyunk, mindegy mennyi ideje nem találkozunk, ugyanott tudjuk folytatni a beszélgetést, ahol akár 1 éve abbahagytuk. Mielőtt jönne veleki a távolsággal, középsuliban ugye napi szinten találkoztunk, aztán Szegedre is együtt kerültünk, rengeteget találkoztunk itt is. A titok: nekem ő mint nő nem jön be, nem tetszik - ez fordítva is igaz. Szerintem ezen múlik. Akármennyit tudunk beszélgetni akármiről, de sosem tekintettünk egymásra "jelöltként".
2012. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Rizikós. Nekem van fiú barátom lassan 10-15 éve és semmit nem érzek iránta. Csakhogy az a baj, hogy ő esett belém...
2012. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!