Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lány 2 hete szakitott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senor Guapo kérdése:

A lány 2 hete szakitott a volt pasiaval, és bejövők neki csak azt mondja, hogy meg érzelmileg nem dolgozta fel? Kb mennyi idő szükséges?

Figyelt kérdés

Akkor most a nagy párkapcsolati guruk segítséget kérném. Szilvesztert idén a családommal ünnepeltem égy baráti társaságban. Volt ott egy nálam 1 évvel idősebb lány aki szintén családjával volt. Ott ismertem meg. Este egesz jol el beszélgettünk de másnap (elsején este) hajnali 5 ig beszélgettünk, megvoltak az első csókok is, és amikor el mentünk aludni akkor is búcsú csók.  az a baj, hogy két hete lett vége egy ha jol tudom 2 éves kapcsolatának, és amikor felhoztam neki ,hogy mit szolna hogyha valamikor találkoznánk azt hondta, hogy nagyon jol erezte aznap este magát, ( másnap délelőtt amikor mindenki elindult haza akkor is búcsú csókok) de ő meg csak nemrég szakított a pasijaval és neki kell még idő. Igazából ő szeretné folytatni csak meg nem zárta le erzelmileg a dolgot


Akkor a kérdés: van rá esély, hogy lesz meg köztünk valami? És kb mennyi ido egy ilyet feldolgozni ( leginkabb erre a lányok válaszoljanak)

És addig is mit csinaljak?


18/F



2014. jan. 6. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez már sima ügy lesz, csak adj neki időt..Fog ő keresni
2014. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:

nekem is két éves volt és én még 30 hónap alatt sem lettem kész újra.

Haladok, de még nem állok készen. kihasználni meg nem akarok senkit

2014. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
bocsánat, 3 hónap, nem30 :)
2014. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És ez honnan fog kiderulni?...gondolom nem fog majd felhivni , hogy "Hello Szia , tul leptem rajta, sikerult le zárni, akkor holnap este ?"


szoval hogyan fogom ezt en esztevenni?

2014. jan. 7. 00:01
 5/8 Paulik Áron ***** válasza:
Nyugodtan találkozzatok, csak ne gyakran, és ne siessétek el. Pont csókolózni nem kell, csak beszélgetni, programokra menni időnként. Ez szépen lassan segít is neki feloldani a múltat.
2014. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jah nem is lenne gáz ha nem 3 órás út lenne amire lalakozok vele....Budapest- Szombathely..://


Távolabb nemigen találhattam volna. ..:)

2014. jan. 7. 00:07
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
ez van pedig
2014. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak nyugodtan használj ki! :D
2014. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!