Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szükséges mosolyognom ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges mosolyognom ahhoz, hogy fel tudjam kelteni egy lány figyelmét?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha jól nézel ki, és nem kerülöd a társaságát, akkor nem kell.
2013. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyébként mivel akarnád elérni ezt? Nem hiába mondják, hogy mindig mosolyogj, nem tudhatod mikor szeret bele valaki a mosolyodba...

Ha a fogaid miatt nem vigyorogsz akkor csináltasd előbb meg őket. Senki nem dugná a nyelvét egy rothadó fogakkal teli szájba. (már ha ez a probléma...)

2013. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most gondoltam bele, hogy idegen lányokra, ha esetleg rámnéznek vagy nézegetnek, sose mosolygok. Talán emiatt is köszönhető részben, hogy 25 éves létemre sose volt viszonyom nővel? Évek óta nem is közeledtem senkihez, és ha meg is ismertem valakit haveri úton, a telefonszámát se kértem el soha.
2013. febr. 22. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
25 éves vagy és még nem volt nőd ? bámmeg :D
2013. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na látod, ez egy lehetséges ok... Én elég közvetlen vagyok mindenkivel; hiába idegen egy szép mosoly, és máris szimpatikus leszel neki. És ha szimpatikus vagy akkor vissza mosolyog, s ez már fél siker. Eztán egy kis beszélgetés -> telefonszámcsere -> randi -> kapcsolat -> szex -> (házasság) -> gyerek. Bár egyes elemeket ki lehet hagyni... :D De ez a lényeg...:D
2013. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Soha. Egyszerűen nem teszek érte eleget, hogy legyen, de már szégyellem is magamat a tapasztalatlanságom miatt, főleg ilyen ,,öregen", így ez még rátesz egy lapáttal.
2013. febr. 22. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:

te most engem is leöregeztél haver... Ez így nem pálya bakker!! 26 évesen miért lennék öreg?

Na menj szépen kifelé az utcára mosoly (nem bamba vigyor) és szedj fel pár csajszit... :D Tudod, a menetét már leírtam... :D

2013. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk egy férfi egy csajnál letudja tagadni hogy nem szűz de a csaj nehezen szal mi szerencsés helyzetben vagyunk xD
2013. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne amiatt szégyelld magad, mert tapasztalatlan vagy, legfeljebb azért, mert "egyszerűen nem teszel érte eleget, hogy legyen"!


Ha nem esik nehezedre, akkor mindenképpen mosolyogj, hiszen miért ne tennéd?

A kedves mosoly amúgy is önbizalmat áraszt, meg biztonságérzetet ad, az dob az emberen.

2013. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!