Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt a felesegem 6 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a felesegem 6 ev utan tobbszor gyanakodtam mar ra ket eve elismerte hogy talalkozgatott valakivel de elhitette velem hogy odaig nem jutottak. Sok kuzdelem utan ugy ereztem ujra boldog tudok lenni vele de megcsalt ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki hogy ujra boldognak erzem magam azt valaszolta o is Ket nap mulva az agyba hivott amikor is talaltam egy hasZnalt ovsZert a lyukaban amikor kihuztam ramnezett es azt mondta tudom hogy azt hiszed megcsaltak de nem.de mivel mi nem hasznalunk megis elismerte.

2014. jan. 7. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Átkutattad akkor rendesen:D


Térkép, zseblámba, csákány, iránytűt is használtál?:D

2014. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Frepi voook ***** válasza:
Vess véget ennek.
2014. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Használt óvszert a lyukában??????? de egy beteg állat vagy bakker :D :D :D

Szted lesz itt valaki aki elhiszi ezt???? csak hiányolták volna amikor végeztek!!!!!!

2014. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vicc vagy komoly?
2014. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez halalosan komoly undorito es tenyleg hihetetlen hogy nem tunt fel nekik hogy hova lett ennyire hulye lenne?
2014. jan. 8. 16:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Az 1-es nagyon humoros megneznem az arcat hasonlo helyzetben hogy vigyorogna-e
2014. jan. 8. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem akarom elhinni!!!! :D hogy ilyen létezik!!!!

Na de tegyük fel így volt..... Szégyen, nem szégyen Én bizony összevertem volna és azonnal kidobtam volna a lakásból, még akkor is ha az övé. Ezt nem lehet megbeszélni meg kimagyarázni! egy ÓCSKA HAZUG RETEK ez a véleményem.

2014. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En a mai napig nem akarom elhinni de letezik teso letezik. Raadasul en huseges voltam hozza mindvegig a srac akivel most megcsalt a baratom volt akiben tartottam a lelket mikor el hagyta a felesege meg koszonte.
2014. jan. 8. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:

ő meg a te feleségedben tartott valamit....a használt gumiját :D :D

Döbbenet!!!

2014. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is megcsalt a b.nőm.... hosszabb időn át. nincs második esély. megmondtam neki,ha kiderül,hogy megint megteszi,nem leszek barom meint,de a valagát szétrúgom neki,melőtt kidobom..... a feleség,más kategória...... még s.z.a-r.a.b.b..... érzés lehet. főleg ha gyerekek is vannak. Sajnos nem hihetsz ezekszerint neki. Én valószínűleg elhagynám ezek után..... De lehet hogy annyira szereted,hogy képtelen vagy erre. Akkor elkell fogadnod a kilengéseit...... Kérdezd meg mit akar így tőled? Sok sikert.
2014. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!