Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki szünetet tartott a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szünetet tartott a kapcsolatában, találkozgatott mással közben? Ha igen, folytatta a régit vagy végleg vége lett?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mással találkozgat, akkor az már szakítás és nem szünet.
2009. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. Legalább tudom, mire számítsak. :S

Azért köszönöm a választ.

2009. nov. 22. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi már ezerszer akartunk szünetet tartani, végül sosem sikerült:DDD valahogy nem birjuk ki egymás nélkül, vagy én sirok vagy ö sir, ugyh inkább sose szünetelünk, 3éve jóban rosszban együtt!!!
2009. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekünk is ez már a sokadik próbálkozás, ma állapodtunk meg, nem tudom, meddig tart. Csak az aggaszt, hogy azt mondta, nem ígéri, hogy nem fog hülyeséget csinálni...
2009. nov. 22. 19:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy sokadik próbálkozás, hogy mindig eldöntöttük, de sosem bírtuk ki egymás nélkül. De ez most komolynak tűnik, szükségünk van egy kis levegőre.
2009. nov. 22. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért mondtam exemnek h tartsunk szünetet, mert nem bírtam kinyögni h vége :S Tudom, nemszép dolog, nem kell lepontozni. Találkozgattam a szünet alatt mással. Kb 1 hétig bírta a szünetet, utána még 1 hónapot szenvedtünk egymás mellett...
2009. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!