Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már 1 éve hogy szakitottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve hogy szakitottunk de én még mindig szeretem! Mit tegyek nemtudom elfelejteni!?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.Egy éve volt egy 3 hetes kapcsolatom tőlem 9 hómappal fiatalabb fiuval.Soha nem akartam vele menni se társaságba se bulikba.Egyszer elment maga és ott megcsalt másnap elmonta h köztünk vége.Azota ahogy mulik az idö nem hogy elfelejteném egyre jobban szeretem,az elejébe amikor összefutottunk az utcán még smároltunk is de tegnap felhivott h annak is vége nem akar látni.Én pedig azota minden kapcsolatomat 1-2 hét alatt megszakitok mert ő jár a fejembe mindig.Mostmár ugyérzem hogy kezdek belebolondulni és naprol napra jobban szeretem.

2014. jan. 7. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a tinikor.Lessz még jobb is.
2014. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem őt szereted hanem az érzést hogy szeretsz vkit.

Ő nem érdemli meg, hogy szeresd mert megcsalt és megalázóan bánt veled. Próbálj elvonatkozatni most egy kicsit, ő mit tett érted? ,(te biztos sok dologot) annak tudatában csalt meg téged hogy te szereted, amikor éppen csalt akkor azt is tudta hogy TE mit fogsz majd érezni de őt ezt mind nem érdekelte!!

2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 éves fiút, nem érdekli a szerelem csak az hogy d..ughasson
2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és pont a rossz taktikát választód mert ha magadba vagy egésznap hatalmába kerít a depresszió.

Öngyilkosság egésznap otthon lenni és sirdogálni, gondolkodni a semmi kapcsolaton CSAK MÉLYEBBRE KERÜLSZ.

Szépen menjél ki az utcára és fedezd fel újra az életet.

2014. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!