Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy éve, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve, hogy szakítottunk a barátnőmmel, és még mindig nem tudom elfelejteni. Azóta volt 3 kapcsolatom, szexuális kapcsolatom is, de nem volt az igaz. Mit tehetnék, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtünk beszélgetni, egyik közösségi oldalon, és remény gyúlt fel bennem. De látom, hogy semmi értelme, és így még rosszabb. Mit tehetnék, hogy elfelejtsem? Valaki segítsen kérem!:( Esetleg hogyan tudnám "kiölni" magamból az iránta érzett, érzéseket?
2012. jan. 1. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyál.
2012. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg kell vele szakítani minden kontaktot.
2012. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az alkohol nem old meg semmit, már próbáltam, és még rosszabbul éreztem magam.
2012. jan. 1. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem éhgyomorra kell inni :D
2012. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Iszonyat vicces vagy, remélem tudod....
2012. jan. 1. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

gondolom hozzá hasonlítasz mindenkit, akikkel azóta próbálkoztál, de valahogy senki sem ő.. hidd el, ezzel még nincs baj, hogy hozzá hasonlítod az embereket, idővel egy jobbat fogsz találni :) de egy dologra figyelj.. ne őt keresd, vele valamiért vége lett a dolognak.. tehát nem ő az igazi..

és majd túl leszel rajta, szépen lassan elfelejted, hogy milyen volt a vele töltött idő, nem kell semmit se tenni :)

19l

2012. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

18/F vagyok.

Olyan nagy szívem van, semmi rosszat nem tettem ellene.. mégis mindig a rosszat kapom. Amit csak tudtam, megadtam neki..:'(

2012. jan. 1. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

:/

úgy tűnik elég hasnoló cipőben járunk akkor.. én is minden tőlem telhetőt megadtam neki, aztán ő dobott ki, miután megalázott, és 7 hónap után még én sem vagyok túl rajta..

szóval nyugi.. más is járt így, de én biztos vagyok benne, hogy ahogy én is, te is megtalálod azt, aki neked való, aki értékelni, és viszonozni fogja a szereteted :)

sok sok sikert :)

az utolsó válaszoló voltam :)

19l

2012. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SZilveszter után miért egyből ezzel kell foglalkoznod bulizás helyett, az Isten segítene már meg! =(


Ha esetleg megmondanád a nevét és a városát.... csak ennyi, a többit már megoldom, azt jól pofán kúrom egy párszor... hidd el, volt már ebben tapasztalatom. Általában megalázott fiúknak szoktam így segíteni megalázó kis kůrv@kkal szemben.


De amúgy neked is kijárna egy nagy büdös pofon, amiért annyit adtál neki, és még a kidobása után sem tudod nem hogy pofánb@ßni, de még irogatsz is neki.

Egy játéknak használ, ennyit.


Te pedig HAGYOD, hogy JÁTÉK legyél, hülye kis plüsmaci, hogy az Isten verne meg!

2014. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!