Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leirom az eletem legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leirom az eletem legrosszabb szakitasat, kerek barkit aki tud, mondjon rosszabbat. Segitetek?

Figyelt kérdés
Osszejottem egy lannyal.Epp egy hosszu es zuros kapcsolaton volt tul,tudtam h boldogga kell tegyem amennyire csak tudom ahoz h mukodjon a kapcsolatunk.Ket honapig minden nagyon jo volt.Bemutattam otthol,o is engem,minden siman ment.A szex nagyon jo volt vele es mindent megtettem volna a szerelmeert.O is azt mondta h szeret es latszott is rajta h boldog.Probaltam minnel pozitivabb lenni mellette es a leheto leg jobban odafigyelni ra,nembeszelve az aldozatokrol amiket erte hoztam.Aztan vagy 2 napig nem sokat beszeltunk,majd harmadik nap hivtam.Mondta h faj a feje,mire en azt mondtam h egy napot hadjon ki es pihenjen mire o lehulyezett,amit en rafogtam a nyugossegre.Ra fel orara hivott...habogva eloszor azt mondta tartsunk szunetet,aztan h szakitsunk.Letettem es csak par ora mulva irtam neki.Az smsekben ugy beszelt velem mint a kutyaval,mikor az erzeseimrol beszeltem azt mondta h rinyalok,meg h nem ismertem sose igazan es h csak egy mulo szeszely volt az oka h osszejottunk.Idovel en kertem h ha arrol van szo h azt akarja elerni h igy konnyebben elfelejtsem akkor nagyon teved es csak rosszabbat tesz vele,...de nem tortent meg.Mikor kerdeztem h eppen mit is erez irantam annyit mondott h nagyon kozonbos vagyok szamara.A tovabbiakban egyre csak csunyabban beszlet velem.Szerintetek letezik olyan h valaki ilyen hirtelen kiszeret valakibol?De meg jobb kerdes h van e olyan h egy normalis ember ilyen szar ember modjara dobjon ki valakit akit,attol fuggoen h szeretett e valaha vagy sem.Nem ertem miert nem lehetett ugy befejezni ezt h legalabb nekem egy szep emlek legyen.Szerintetek mire gondoljak?Es fogok e meg bizni emberbe valah vagy mindenkiben ezt fogom ezutan latni?

2014. jan. 11. 18:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jah,es mikor elmentem hozza par cuccomert semmi megbanast nem lattam az arcan,csak ridegseget.
2014. jan. 11. 18:13
 2/19 anonim ***** válasza:
megcsalt és rád haragszik.
2014. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ennél itt ezerszer rosszabb történetek voltak, ez semmi. nekem is rosszabbak vannak :D
2014. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Költőnő? ***** válasza:

van rosszabb...

exem megcsalt és mire hazaértem, ki volt pakolva a lakás :S

2014. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szorny embernek erzem magam de most orulok mas bajanak.Am ha idovel nem talalok egy normalis magyarazatot ami miatt megerthetem ot akkor a bosszu segiteni fog?
2014. jan. 11. 18:17
 6/19 anonim ***** válasza:

A bosszú a gyenge és jellemtelen emberek utolsó eszköze. Ha valakit

igazán szeretek, nem tudok neki fájdalmat okozni.

2014. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Költőnő? ***** válasza:

felesleges a bosszú.

Szakítópasi voltál, az még mindig véges időtartamú.

Próbálj meg élni és továbblépni.

2014. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem is volt rosszabb...

A te esetedhez annyit fűznék hozzá, hogy a csaj sosem szeretett, talán nem is képes rá(van ilyen), valószínűleg csak nem akart egyedül lenni, azért jött össze veled. Nem vesztettél semmit, ő annál többet, ne pazarold az időd azzal, hogy róla elmélkedsz..

2014. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki h van vele,de en ezek utan nem tudok senkibe se bizni es ugy erzem most csak bosszu tudna eltetni.Es mindezek mellett annyi embernek tennem tonkre az eletet ahanynak csak lehet...
2014. jan. 11. 18:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Kezelhette volna szebben is, de egyetértek az előttem szólókkal: te voltál a "hídember", hogy ki tudjon jönni a régi kapcsolatából teljesen, de valójában soha nem szeretett, csak kellett neki VALAKI. Nem volt ez tudatos részéről, szerintem mindenkivel előfordult már, hogy hídemberként használt másokat, vagy őt magát hídemberként használták. Szóval kb. mindennapos. Tedd magad túl rajta és keress olyat, akinek tényleg te kellesz!
2014. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!