Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elviselnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elviselnétek, ha a barátotok alapból olyan hisztis és sértődős lenne, mint ti a legrosszabb napjaitokon se?

Figyelt kérdés
A barátom egyszerűen megőrjít. Mindenen felkapja a vizet, mindenen kiakad, hisztizik. Ha fél napig más dolgom van, és nem írok neki már hív, hogy mi történt velem, ugye nincs semmi bajom. Ha nincs rá időm tanulás miatt, akkor bőg és hisztizik. Ha valami miatt egy hétig nem tudunk szexelni, mert fontosabb dolgaim vannak, már szóbahozza. Ha pedig valamin összeveszünk és kiosztom bőg, és könyörög, hogy ne hagyjam el, mert én vagyok a mindene. Szerintem ez beteges tőle. Az elején szerettem, de már egyre jobban úgy érzem, hogy megfojt. Huszonévesek vagyunk, de szerintem ő úgy viselkedik mint egy óvodás kisifú. El fogom hagyni, de néhány barátom szerint ennyi maitt nem kéne, és hogy normálisabbat úgyse fogok találni. Szerintetek igazuk van?
2013. dec. 1. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet bár ez a túlzott hiszti már tényleg beteges. Oké hogy sír mert nagyon szeret téged gondolom nem ment túl könnyen neki a csajozás és nagyon érzelmes lélek lehet mert velem is ez van, én is sírtam már egyszer igaz örömömbe amikor a barátnőm elmondta mit érez irántam, sajnos ő már nem bírta magába fojtani a dolgot, mert én akartam először. Na mindegy.

A lényeg az hogy fél attól hogy elhagyod őt, bár ezt köszönje a hülyesége miatt mert oké szeret téged és nem akar elveszíteni de ha nem áll le a hisztivel akkor már elvesztett téged. Ha ő olyan normális ahogyan mondják akkor ott valami sántít nála. Én tiszteletben tartom ha a barátnőmnek dolga van és nem érünk rá egymásra, ha felhívom akkor megkérdezem hogy nem-e zavarom és ennyi. Nem beszélünk óránként mert minek, általában esténként felhívjuk egymást és akkor dumálunk, vagy ha találkozunk akkor meg elvagyunk együtt. Ha esetleg nincs kedve a szexhez megmondja, megértem és ennyi. Én nem erősködök vele, nem hisztizek tudomásul veszem hogy mit szeretne és igyekszem igazodni hozzá ahogyan ő is hozzám, mert van amikor én nem érek rá, akkor ő is tiszteletben tartja a dolgot, van amikor órákig chatelünk egymással amikor olyanunk van és nem együtt vagyunk.

A legnagyobb baj a barátoddal az hogy fé attól hogy elhagyod őt, nem véletlen bőg ha kiosztod gondolom csalódott volt már korábban ilyeneken és valószínű annyira szíven ütötték őt a dolgok hogy egyszerűen ilyen emberré vált. De én azt mondom hogy ha tényleg nem bírod akkor szakíts vele mert vannak még normális pasik a földön hidd el. De szerintem még megérdemelne egy rohadt esélyt, beszélgess vele, üljetek ls szépen nyugodtan fogd meg a kezét és nyugtasd és mondd el mi a probléma ha akkor bevágja a durcit akkor te is keményíts be hogy neked ebből van eleged és ha úgyvan vedd fel videóra és majd mutasd vissza neki hogy lássa magát, így talán felfogja azt hogy valóban elviselhetetlen amit művel.

2013. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen az nem férfi !!

Beteges...majd kinövi talán, de a helyedben azt nem várnám meg. :)


27N

2013. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1., nem volt korábbi rossz tapasztalata, az előző kapcsoltaiban mindig ő volt a "főnök", a lányok neki hisztiztek ilyenek miatt, ő is dobta ki őket. Szóval már csak ezért sem értem, miért viselkedik így, ha ő is tudja, hogy ez milyen érzés. 2-es, igazad van. Sajnos egyáltalán nem látom már benne a férfit, csak bőgő kismajmot. :( Nem tudom már egyenlő félként kezelni.
2013. dec. 1. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is elég gyerekes. Azért nem szexelsz, mert fontosabb dolgaid vannak?


De ami a legfontosabb: beszéltél már vele erről?

2013. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tény,hogy vannak az átlagnál érzékenyebb,sérülékenyebb lelkű emberek.Én magam is ilyen vagyok nőként,viszont ez valahol természetesebb,mint egy pasinál.Nyilván az ember lánya nem azt várná egy férfinak mondott egyéntől,hogy nőként hisztizzen.Szóvan a pasiddal valóban nem stimmel valami.Talán az a baja,hogy nem tud kisajátítani téged,ezért is hisztizik ennyit.Szerintem ha eddig nem változott pozitív irányba,már nem is fog,te meg csak szenvedni fogsz mellette.Szóval a legreálisabb megoldás a szakítás lenne.
2013. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Félreérthetően írtam, a szexuális életünk rendben van, talán az az egyetlen amivel nincsen gond. Viszont vannak olyan időszakok pl zh hét, vagy elugrok pár napra barátokkal valamerre, amikor nem tudunk kettesben lenni. Olyankor kiveri a hisztit, hogy nem szexelünk és hogy elege van a szexnélküliségből... Pedig csak 6-7 napról van szó ilyenkor, és nem is sűrűn fordul elő.

Igen sokszor leültem vele megbeszélni, hogy nekem ez rosszul esik és idegesít, hogy folyton számonkér és hisztizik. Utána egy-két hétig okés volt, aztán az első "rossz lépésemnél" megint keződdött minden elölről.

2013. dec. 1. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Én nem vagyok hisztis típus, nagyon ritkán szoktam hisztizni, általában akkor, ha menstruálok.

Nőktől sem bírom elviselni a rinyálást, nemhogy még pasitól.

Az én uram akkor nyűgös csak, ha beteg. Most pont az. Agyf-szt kapok ilyenkor... :D

2013. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!