Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legrosszabb dolog amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb dolog amit elkövettél párkapcsolatban/szerelemben?

Figyelt kérdés

Amit megbántál, hogy megtettél/nem tennél meg. Amiért visszafordítanád az időt.

Konkrét sztorikat is írhattok!

Kort is írjatok légyszi, hogy hány évesen követted el a hibát, illetve nemet is (fiú/lány)!


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2013. máj. 16. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmi. Nem is volt még dihaj.


Ergo eddig 100%-os a mérlegem, hibátlan vagyok ezen a téren. Eheheh csak nézőpont kérdése.

2013. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az h nem töltöttem a hétvégét a barátomnál nem sokára szakítottunk is :( kb 1hónapja történt

20L

2013. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Maga az a hiba, hogy belementem.
2013. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
amikor aznap 2 órát utaztam Miatta
2013. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szivem szerint az időt visszapörgetném születésem elé, amikor a szüleim kitalálták, hogy bács kiskun megyében akarnak letelepedni. Valami sugallatot küldtem volna nekik, hogy inkáb Debrecen-Nyíregyháza környékére települjenek... és ott kellett volna megszületnem és akkor nem omlik ugy őssze minden ahogy most.


Hibát meg kétszer követtem el párkapcsolatban, az egyik mikor megbiztam egy olyan lányba akibe nem kellett volna.

A másik hibát meg akkor követtem el mikor hagytam magam szerelmesnek lenni.

2013. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Behúzta az összes gyújtom, szakítás napján visszakellet őket venni xd
2013. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a feltétlen bizalmat megbántam. és sokszor azt, hogy apróságokon hisztizek.
2013. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak a sok feleslegesen beleölt energiát sajnálom,és hogy több emberre is nagyon sok időt elvesztegettem...
2013. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az,hogy megismerkedésünk után bejelöltem facebookon. elkerülhettünk volna 2 év drámát és tragédiát
2013. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt,hogy 2 pasi közül a rosszat választottam és most bánom nagyon.Sajnos már nem hiszem,hogy vissza tudom szerezni és a legrosszabb az egészben,hogy az akit dobtam tudta ,hogy mi lesz és úgy is történt.
2013. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!