Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg van, olyan, aki fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van, olyan, aki fél a komoly párkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
én
2014. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan, aki nem fél?
2014. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja, nem kevesen vagyunk így.

26F

2014. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltem tole sosem.
2014. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert felborul a harmonikám!
2014. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen, ilyen vagyok. 24 évesen összejöhettem volna már több lánnyal, és mégsem mentem bele. Azt hiszem, ha olyasvalakivel találkozom, akire vágyom minden kétség nélkül, és belé esek száz százalékosan, nem fogok hezitálni. Legalábbis remélem :D Így viszont inkább nem, persze lehet, hogy nem jól teszem.. nem tudom.
2014. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:

Az emberek nem is az h félnek tőle, hanem elriasztja őket a gondolat, és lepereg előttük az életük ahogy elképzelik. "És jesszus én ezt még nem akarom"

De ennek van hogy nem lehet parancsolni.

2014. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én rettegtem sokáig attól a gondolattól, hogy napirendre vagyok szedve, hogy kell a napi telefonálások sms-ek, meg a számonkérések amik lehet h nem annak tűnnek de azok!

Meg, az összeköltözés meg a másikhoz való tartozás meg kötelezettségek mert az jár vele.

eljegyzés házasság meg gyerekről nem is beszélve...


De ez már 3 éve nem így van.

2014. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Úgy általában a kötődéstől.
2014. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen idoszak az eletemben, de mar elmult. Megtalaltam a megfelelo partnert, es tuljutottam a regebbi parkapcsolati serelmeken. Az intimitasra vagyas merteke a kalandokehoz kepest megnott.
2014. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!