Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú és lány kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú és lány kapcsolatba mennyi a max. Korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 5 évvel fiatalabb nálam. A család barátja vagyok, sokszor meglátogatom őket! Kb. egy hónapja ismerjük egymást, nagyon jóba vagyunk, komolyan is el lehet vele beszélgetni. Sokat beszélünk facen és szoktunk találkozni is, elég gyakran, közös programokat csinálni, például mozi. Egyszer felelsz vagy merszet játszottunk és az mondta, hogy szerelmes belém. Beszéltünk a párkapcsolatokról és azt mondja, hogy 2 barátja volt eddig, de én vagyok a legjobb, a legszebb és a legmegfelelőbb számára, már csak azért is, mert ő sokkal érettebb mint a saját korosztálya. És megkérdezte tőlem, hogy leszek-e a barátja. És most az vagyok azt hiszem :// Rajtunk kívül senki sem tud erről a kis "kapcsolatról", de nem is szeretnénk elmondani senkinek, abból csak baj lenne. Szerintetek megpróbáljam? Komoly kapcsolatról van szó, legalábbis mindketten azt akarunk, a szexuális együttléttel pedig eldöntöttem hogy még várok 5 évet minimum! A pedofil, és egyéb inzultáló kifejezésektől, magatartástól meg kíméljenek meg azok, akik esetleg úgy gondolják hogy ez itt a legalkalmasabb kérdés sértő véleményük kinyilatkoztatására-.- A kérdésem tehát az, hogy szerintetek mennyinek kell lennie maximum egy korkülönbségnek egy párkapcsolatban?

18/F és 13/L



2014. jan. 12. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne kislányokkal akarj kezdeni!Majdnem felnőtt vagy!
2014. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
(F/2)+7=L.min.
2014. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
anyám apám között 14!!! év van. igaz akkor találkoztak amikor anyám 26 volt de akkor is. semmi baj nincs ezzel. a bnőm 16 és 20 éves pasija van én 14 és 18 éves pasim van.
2014. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha mind a ketten komolyan gondoljátok szerintem belefér... hallottam már durvábbat is... de a szexel még várjatok egy jó ideig... de a mai fiataloknál már nem menő a 18éves korba történő szüzességvesztés...
2014. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szám nem nagy. 5-8 év korkülönbség még elfogadható. De az, hogy ő 13, nem. Ő meg gyerek, ellenben Te már lassan felnőtt leszel. Neki minek még kapcsolat? Ha ez 5-10 év múlva történik, meg oké, de még most mind a ketten gyerekek vagytok. Szóval igen, most még sok ez a korkülönbség.
2014. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk 80-nál több már nem valószínű, hogy lehet.

Na jó, komolyan: Elég nevetséges, hogy 18 évesen még felelsz vagy merszezel, inkább te vagy az ő szintjén, mint ő a tiéden. De arra láttam már példát, hogy 9.es lány, végzős fiú, nem olyan vészes ez. Nekem volt 6 évvel idősebb barátom, jól megvoltunk.

De ez, hogy 5 évig nincs szex... Nagyon furán gondolkozol. A szex egy normális párkapcsolat része. Ilyen fiatalon is 1-2 évnél tovább teljesen felesleges várni.

Nem mondom, hogy keress inkább a saját korosztályodból, mert nagyon gyerekes vagy még. Hajrá.

2014. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ismerem a szituációt. Szerintem elfogadható a dolog. De azért nem hiszem, hogy jó ötlet publikálni. Sok támadás érhet, és ezeket jobb elkerülni.
2014. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
én is megismertem egy 18 éves srácot, és nagyon jól kijöttünk, de megbeszéltük hogy csak barátok maradunk a kor különbség miatt.. 13L
2014. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13 az még elég kevés, 14-15-16-tól már jobban illenének hozzád.. de a nagyon össze akarsz jönni a lánnyal, a kor nem akadály :)
2014. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 annamari69 ***** válasza:
100%
Semmi közöm hozzá, mondhatja bárki, én "csak" egy 3 gyerekes anya vagyok, és szülőként azt sem értem, miért kell a 13 éves (7. osztályos) lányoknak fiúzni, különösen 18 évesekkel. A szülei mit szól(ná)nak hozzá? Azon kívül nem hiszem, a saját korosztályodban nem találsz senkit. 14 év alatt pedig büntetik, tehát jó, ha vigyázol. Elég egy "jóakaró", aki feljelent, ez nem leszólás, csak Magyarországon ilyenek a törvények, amit maximálisan megértek, és helyeslek.
2014. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!