Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnál, ha a párod ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál, ha a párod ezt mondaná neked?

Figyelt kérdés
"Azért félek összekötni veled az életemet komolyabban, mert nem akarom, hogy ha esetleg nem működik és véget ér, akkor megbánjam, hogy ennyi időt elvesztegettem rá."

2014. jan. 10. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék vele erről úgy hiszem.
2014. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
futnék a másik irányba, el az illetőtől
2014. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kidobnám a francba a csávót!!!
2014. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a legfőbb problémám ezzel, hogy nem lehet a végletekig csak összejárni, egy idő után mindenkinek gondolnia kéne az összeköltözésre, hiszen nem vagyunk már gyerekek, mindketten harminc felett járunk. Attól retteg, hogy ha minden nap együtt leszünk, akkor sok lesz a vita és megromlik a kapcsolatunk.
2014. jan. 10. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézd ez nem egyszerű. Gondolom itt te vagy a láy és az inkriminált másik fél a fiú. Ez ilyen anyuka pici fia effektus. Nehéz túllépnie rajta vagy rossz példákon. Nem lesz egyszerű megdolgoznod, de beszélgess el vele erről róla, hogy neked mik az igényeid és mi kell neked és, hogy te hogy gondolod a jövőt és ő hogy?


Komolyan gondolja? ha igen tegyen is érte/érted.

2014. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogyha nem kötitek össze az életeteket, de együtt vagytok, jártok, nem inkább az az idővesztegetés? Ha tudja, hogy nem te vagy az akivel összekötné az életét, akkor a szakítás a megoldás, mert így pazaroljátok egymás idejét.

Vagy ő úgy gondolja, hogy együtt vagytok, de azért közben keresgél, hátha talál "jobbat" nálad?

Tényleg van mit megbeszélnetek. Nekem baromi rosszul esne.

2014. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Még nem élt együtt senkivel, borzasztóan fél a kötöttségtől. A szüleivel él, de nem túl jó a kapcsolatuk, tehát nem kimondottan anyuci pici fia. Igaz, az édesanyja egyáltalán nem nevelte önállóságra, semmi elvárás nem volt a szülők felől a gyerekük felé. Sokáig még csak nem is dolgozott, mikor megismerkedtünk én rágtam a fülét, hogy "ideje lenne elkezdeni felelősségteljesen élni". A barátai elmondása szerint nagyon sokat változott mellettem, nekem viszont ez még mindig nagyon kevés és furcsa. Hogy lehet az, hogy valakit nagyon szeretsz, mégis félsz vele összeköltözni?


Azt is mondta:

"Nagyon félek, hogy nem fogok megfelelni és elrontom az egészet!"


Pedig nem vagyok terrorista, nem zsarolom sosem érzelmileg és nem erőltetem rá magam. Mindig megvárom, hogy ő hívjon fel és ha tudom, hogy a barátainál van, nem keresem, hogy nyugodtan tudjanak beszélgetni. Sorolhatnám, de a lényeg az, hogy bőven elég teret hagyok neki, pontosan azért, hogy ne érezze magát annyira kötöttnek.

2014. jan. 10. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra, hogy ebből a kapcsolatból sem lesz már énekes halott!
2014. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hű, de romantikus!


#4 Nekem is parázós pasim van (úgy fél az összeköltözéstől, mint ateista macska a templom egerétől). Viszont a legrosszabb napjainkon sem merült fel az, hogy az idejét vesztegeti velem. Ez azért nálam rendesen kiverné a biztosítékot és magamat ismerve erre az lenne a válaszom, hogy, ha úgy érzi, hogy az idejét vesztegeti velem, keressen mást.


Őszintén, nekem kissé irracionálisnak és logikátlannak tűnik a fickó, hogy egyszer a drága idejét félti, egyszer attól cidrizik, hogy ott hagyod, mert nem felel meg az elvárásaidnak.


(A mi szituációnk annyiból másabb, hogy kulturális szakadékot kellene áthidalnunk.)

2014. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

30 felett már nem fog megváltozni.

Egyébként nem értem, hogy mi a különbség az idő elvesztegetése szempontjából, hogy csak együtt vagytok vagy együtt is éltek? Ennek semmi értelme, mert elvileg így is, úgy is csak te vagy neki, nem?

Volt "szerencsém" ilyen rettegek-a-felelősségtől férfihez, soha többet...

2014. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!