Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismer valaki egy érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki egy érzelmes dalt, amivel volt barátnőmnek üzenhetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nemrég szakítottunk. Mindketten úgy éreztük, hogy nem illünk össze, már képtelenek vagyunk megfelelő türelemmel kezelni egymás idegesítő tulajdonságait. Azóta sokat gondolkoztam, és most, hogy érzem a hiányát rájöttem, hogy minden negatív tulajdonságával együtt szeretem, és még az is hiányzik, ami miatt régern kivoltam rá akadva.

Ezt el fogom mondani neki személyesen. De előtte szeretnék neki üzenni egy dallal, ami körülbelül azokat az érzéseket fogalmazza meg, amiket leírtam. Ha valaki ismer ilyet, és megosztja velem, azzal sokat segít, mert tudom, hogy fogékony lenne rá. Lehet angol is. Segítsetek kérlek, ha tudtok.

F27



#szerelem #ex #szám #szerelmes dal #volt barátnő dal
2014. jan. 13. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Miley cirus-stay

arrol szol h viissza akarja kapni szerelmét mert hiányzik és jobban szereti mint valaha...sztem tökéletes :D

2014. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez pl elég érzelmes:

Slipknot - People = Shit

2014. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szatmári&Jucus számai ilyenek. Youtube-n szemezgess, majd válassz közülük.
2014. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
We are rockstars-Én leszek minden
2014. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiss-i was made for loving you
2014. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szùcs Judit:Ha belahalok százszor is,v Mondd,mit tegyek,h érezd.
2014. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne üzengess..

Vagy monddel neki.. Vgy ne

De az érzelmes dalokkal való üzengetés sosem jön át

2014. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

eleven hold

az a néhány tegnapi perc

2014. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!