Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnő szerzés tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő szerzés tippek?

Figyelt kérdés
Könyveket ajánlásokat várnék a témáról, internetes oldalakat de ne olyan alapokat mint a pua
2013. ápr. 25. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
szabály #1 : ne légy csúnya
2013. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

mennyé csajozni!


vége

2013. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek egész hasznosak eddig xdd
2013. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem értem miért ide kell ezeket kiírni :D google fele ennyi szövegre vagy 20 oldal találatot kiad..
2013. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a puával? A szellemisége lehet nem tetszik, de nem mondd baromságot, legalábbis a felére rájöttem magamtól kismillió próbálkozással a hátam mögött... Légy laza, ne légy magamutogató, ne próbáld másnak eladni magad, legyél határozott (még ha nehezedre esik is), és az elején egy kicsit mindig tartsd bizonytalanságban! Mármint ne paraszt módon ne keresd, vagy ilyesmi, csak akkor is, ha esetleg amúgy már eldöntötted, hogy igen, hadd szóljon, nem kell azonnal megmutatni minden kártyád, hadd lássa, van életed. Persze ez így puás/kissé bunkó, de meg lehet találni a szintézist a kettő között, én is maximálisan tisztelem a lányokat, mégis hiszek benne, hogy egy kialakulófélben lévő dolognál nem árt, ha nem vetődsz azonnal mindenre!
2013. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt gyakorolni kell!! Az elmélettel nem mész semmire! Esetleg pár jóbaráti tanácsot megfogadhatsz, de azt sem mindig érdemes! :)
2013. ápr. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A három legfontosabb tipp:

#1: Ne légy ronda, inkább légy jóképű vagy átlagos!

#2: Ne légy dagadt!

#3: Ne légy alacsony!

Ennyi, ha ezek megvannak, akkor már mehetsz is a térre csajozni!

2013. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 géza999 válasza:
A barátnőzés időpazarlás, nézd meg a Pumping Iron című filmet, és megtudod mi az igazi öröm...
2013. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
172cm alacsony?
2013. ápr. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!