Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belem szerethet majd vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belem szerethet majd vagy nem akar semmit? Csak szex vagy Mas is?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy hete beszelek egy fiuval aki nagyon tetszik nekem en kerestem fel vagyis meglattam valahol megtalaltam rgyik kozossegi oldalon es azota beszelgetunk minden nap reggeltol estig de o elmondta hogy nem akar parkapcsolatot mer allandoan dolgozik nem lenne ideje semmire nem akar senkinek fajdalmat okozni viszont szuvesen lefekudne velem ha en is ugy gondolom mert tetszek neki de nem az elso alkalommal amikor elmegyunk egyutt valahova hanem amikor en akarom.. Szerintetek lenne ebbol valami komolyabb is? Nem ertem aki szexet akar miert beszel velem minden nap? Es ha felhozom a szexet temaba akkor zavarja hogy miert beszelek a szexrol. Szerintetek ez mi?

2014. jan. 15. 01:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzik. Ha egész nap tud beszélgetni, miért ne lenne ideje rád?
2014. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
hm, szexelünk?
2014. jan. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert olyan munka helye van ahol tud irni smst es mindig szol ha hazamegy amint felebred ir ezert furi mert ha en akarnek csak szexet nem pazarolnam az idot hogy egesz nap irogassak meg olyan esemeny kozbe is irt ami nagyon fontos volt neki szoval ezert nem ertem
2014. jan. 15. 02:21
 4/17 anonim ***** válasza:
ne reménykedj túl sokban:/
2014. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De akkor mi ez ti miert csinalnatok ezt hogyha csak szexet akartok hogy egesz nap beszeltek vele es mindenrol akarnayok de ha a szex jon szoba akkor az van hogy en vagyok a szexmanias :S
2014. jan. 15. 02:40
 6/17 anonim ***** válasza:
A pasik így gondolkodnak.. próbálnak kedvesek lenni meg odafigyelni a lányra és így könyebb dolguk lesz azon a téren. egy kis figyelem és a csajnak máris fontossá válik a srác (ugyanígy vagyok) 20/L
2014. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ezt tudom de ennyit er neki egy numera hogy reggeltol estig beszeljen velem meg munka kozben is es fontos hivatos helyen. A fiu nagyon jol nez ki barkit megkaphatna.. Nem tudok rajta elmenni. Orulok is hogy ennyit foglalkozik velem de felek a csalodastol
2014. jan. 15. 07:54
 8/17 anonim ***** válasza:

"csak szexet nem pazarolnam az idot "


Dehogynem. Valami ismerkedés csak kell. Gondolom Te sem fekszel le mindenkivel aki szembe jön az utcán... vagy ismerkedés nélkül... Látja hogy könnyen "partyzható" vagy, ennyi... Azért irogat. Egyébként meg mennyetek el randizni több alkalommal, több hónapig... És ha akkro is szeret és irogat neked, akkor talán nem csak szex miatt beszél veled.

2014. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De szerintem nem itt minket kéne kérdezni, hanem tőle... Nyugodtan írd le neki ha nem szexet akar, és komoly kapcsolatot se, akkor minek irogat...
2014. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedéshez a szex is hozzá tartozik. Másképp nem tudjátok meg össze illetek-e minden téren. Nekem ez a véleményem.
2014. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!