Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár hónapja beszélgetünk Facebookon, meg, ha dolgozik lemegyek hozzá a szüneteiben beszélgetni. Ő kezdeményezi a csókokat, becézget. Kétszer le is feküdtünk (és hát jó volt vele :)) Az egyiknél azt mondta, hogy bennem megtalált mindent, ami a párjából hiányzik. Amikor lefeküdtünk nem mászott rám rögtön, hanem előtte beszélgettünk (és nem arról, hogy milyen idő van, hanem ténylegesen sok mindenről) Igen, feljebb már írtam: van barátnője, akivel szakítófélben vannak (nem miattam: már régóta vannak gondok köztük)...

Kérdezgeti, hogy mikor pasizok be, meg célozgatott arra, hogy mi lenne, ha együtt lennénk (pl. nem tart attól, hogy én nem engedném sehova)

Nem tudom, hogy mit akar tőlem? Csak szexre kellek vagy többet szeretne? Nem akarom magam áltatni, nem akarok belemagyarázni semmit.


Nem vagyok arra kíváncsi, hogy milyen szemetek vagyunk...



2013. dec. 17. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg: "akkor most járunk?" Ha nemet mond, akkor csak szexre kellesz neki. De ha neked ez így jó akkor nem baj.
2013. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!