Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagyunk egymásba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba, de nem akarunk kapcsolatot, meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés

Már jártunk egyszer pár hónapig, nekem kevés volt az, amit adni tudott kapcsolat címszó alatt, tehát az sajnos nem működött...

Aztán kb fél évig nem volt köztünk semmi, én addig mással voltam, őt nem tudom, nem érdekelnek az ilyen részletek. De mindig láttuk egymást, sokszor beszéltünk is, mert csoporttársam. És egy ideje újra találkozgatunk, és olyankor gyakorlatilag végig szexeljük az egész napot/éjszakát, együtt alszunk, meg persze sokat beszélgetünk... Ezen kívül csak az egyetemen szoktunk beszélgetni, vagy együtt megyünk haza, de külön randikat nem szervezünk, ahol csak valamilyen programot csinálunk.

Tudom, hogy ő azt szeretné, hogy ez újra kapcsolat legyen, de én nem, mert nem működik. Úgyhogy tisztáztuk, ez ennyi lesz és nem több...

Életem legjobb együttlétei ezek, mind a ketten sokkal szabadabbak vagyunk így az ágyban, sokkal kreatívabbak, vadabbak, szenvedélyesebbek, vagy ha úgy van akkor gyengédebbek... na mindegy, szóval értitek, tökéletes az egész.

Egy ilyen viszony mégis meddig lehet így működőképes?

Lehetséges, hogy így egyszer majd túl leszünk egymáson végre? Mert amikor nem beszéltünk egymással és nem volt semmi, az se használt... így talán előbb utóbb ráununk egymásra, nem? Elvégre a kapcsolatokban is olyan hamar megunják egymást a felek... szerintem sokszor hamarabb elmúlik a szenvedélyes vágy egymás iránt, ha két ember kapcsolatban van, mintha csak egymástól távol álmodoznak a másikról.

Vagy ti hogy látjátok ezt?


2014. jan. 12. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
nehez dolog. uni lehet h megunjatok, viszont lehet h meg akk is ragaszkodtok 1mashoz. v nem unjatok meg. viszont az ilyen dolgok mindig, ismetlem mindig rosszul sulnek el. leghobb esetben mind2en meglattok vki mast es elhal a dolog vegleg.
2014. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!