Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Évek óta szerelmes vagyok egy lányba, akinek én csak barát vagyok. Most vettem a bátorságot és elmondtam neki, hogy mit érzek és hogy mondja meg ő mit gondol, lehet e ebből valami. Erre ő csak annyit mondott, hogy bármi megtörténhet... Most van pasija.

Vajon igazat mondott és lehet értelme még próbálkozni, vagy csak azért mondta ezt, nehogy elveszítsen?

Azt még tudnotok kell, hogy legjobb "barátok" vagyunk, mindent megbeszélünk, őszinte hozzám, csak most félek, hogy azért mondta ezt, mert nem akart összetörni és elveszíteni.



2014. jan. 16. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Mi tudjuk, mit gondol?
2014. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, de érdekelne az, aki volt hasonló helyzetbe és leírná az ő történetét. Lehet tanulnék belőle...
2014. jan. 16. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát... ha van barátja, és úgy mondja, az nem biztos, hogy túl biztató. Szerintem. De ki tudja.

Amúgy szerintem bármi lehet. :) Ha vége lesz a kapcsolatának, azonnal hajts rá! :)

2014. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idehallgas ha valamit megtanultam hogy ne vegyél semmit biztosra... Sose reménykedj hanem akarj... Az idő elteltével rengeteg dolog változik... Ha engem kérdezel nincs remény.... De csak tőled függ hogy legyen... :D ha szereted és van valami esély akkor legyél férfi és akkor kiderül hogy vane oka h ilyen joba vagytok
2014. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vazzelin válasza:
Nem vagyok már fiatal, olvasok a sorok közt.Ne foglalkozz azzal a csajjal.Menj bulizz és jön egy másik.Egy másik aki szeret.Nem tetszel neki és kész, járt már így más is....és ne ne ne felejtsd el, csak azért mondta mert nem akart megbántani, nem bunkó csak le akart szerelni.Kedvel téged csak nem szerelmes beléd és kész.Az érzelmek ilyenek...
2014. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
"A remény hal meg utoljára" Ezt sose felejtsd el.
2014. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Borzalmas érzés nap, mint nap látni, beszélni vele és tudni, hogy valaki más teszi boldoggá... :(
2014. jan. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!