Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vagy van még remény?

Figyelt kérdés
Persze a döntést magam fogom meghozni csak kiváncsi vagyok a véleményekre. A párommal (26) három éve vagyunk együtt. Én úgy menekültem a kapcsolatba egy nagyon csúnya csalódás miatt, ami lelkileg kicsit tönkre is tett. A párom kedves volt hozzám, és már régebben is tetszett, így összejöttem vele, de sokáig mem voltam igazán szerelmes. Ő olyan tipikus anyuci pici fia volt, 25 évesen is még bukdácsolt az egyetemen, én meg korán érő típusként valami férfiasabbra vágytam. Aztán lassacskán a párom kikupálódott, leszakadt az anyja szoknyájáról, és dolgozni kezdett. Napi 11 órája megy el a munkával és a bejárással, nálunk lakik, így szinte az összes házimunkát megcsinálom (én itthon vagyok szakdolgozatot írni, de már keresek munkát). Ahhoz képest, hogy ki van szolgálva, folyamatosan csak megaláz, mióta dolgozik, hogy ő mennyi mindent kifizet nekem (ez igaz, de mindig ő ajánlja fel), én meg csak meresztem a ...-mat egész nap, és ha 2 hétben egyszer megkérem, hogy porszívózzon ki, már ki van akadva. Folyton érezteti, hogy ő most már jól keres, az én önbizalmamat meg sárba tiporja ezzel, mert én sokkal jobban tanultam, mint ő, 22 se vagyok, de máris végzek az egyetemmel (ő 25 múlt, mikor végzett a 3 éves szakkal), mégsem találok munkát. De nem csak ez a baj, a másik hatalmas problémám a szexuális életünk, ami gyakorlatilag alig van. Régen mindig próbálkozott, de mivel nekem pár év után a fogamzásgátló tönkrevágta a libidóm, sosem volt kedvem hozzá, kedvetlen és depressziós lettem tőle (ami a környezetem negatív visszajelzései miatt - konkrétan még a saját szüleim sem szeretnek, a barátaim is eltűntek mind - még mindig tart). Viszont már 1,5 éve abbahagytam a tablettát, a libidóm, mint a tabletta előtt, de a páromnak már soha nincs kedve. Oké, hogy sokat dolgozik, de mikor nem dolgozott, akkor is így volt. Szó szerint könyörögni kell, hogy érjen hozzám, különben hetekig nincs szex, pedig mindenki szerint csinos, jólöltözött, szép lány vagyok. Az alakom is jó, 170 cm/52 kg, mikor a párom megismert, csak 49-50kg voltam, ezzel sem lehet baja (rámfért, az a 2-3 kg, így is még nádszál vékony vagyok). Nem értem, mi a baja, de szerintem már nem kíván engem, legalább nem kezdeményez. Régen sokszor visszautasítottam, mikor tablettát szedtem, mivel folyamatos hüvelygombám volt tőle, és ez akkor rosszul esett neki, nem értett meg engem, sőt még most sem érti meg utólag. De most meg már lenne kedvem hozzá, simogatom, bújok hozzá, de ő max lerendez egy mamámszerű puszival meg kézsimogatással. A testem meg már annyira taccson van, hogy heti 1-2x férfiakról álmodom, akik szeretkeznek velem, sőt a havi 1-2 szexnél, ami néha van, annál is már fantáziálni kezdtem egy másik férfiról, aki kedves hozzám, figyelmes velem és ugyanúgy mindent meg tudna adni, amit a párom, csak mivel külföldi, én félek lépni a bizonytalanba, ráadásul a párom nálam lakik, hogy dobhatnám ki?! De már elegem van, hogy soha nem ér hozzám, minden ciklusom végén eszembe jut, hogy jobb lenne kioperáltatnom a méhem, minek szedvedek itt a görcsökkel, rosszulléttel, ha vele maradok, úgysem számít a nőiességem. Szó mi szó, nem ehhez szoktam hozzá, neten férfiak tucatjai írnak nekem, hogy megismernének, régen is egy kapós lány voltam, azóta sem lettem se csúnyább, se kevésbé szexi, mégsem kellek a páromnak. Ha meg felhozom neki a témát, csak azzal jön, hogy miattam másfél évig szenvedett, hogy nem akartam lefeküdni vele, most én mit rinyálok. Ti mit gondoltok erről? Szerintem ha egy férfinek könyörögni kell folyamatosan a szexért, ott már hatalmas gondok vannak, de ezért nem merem kidobni őt (pedig már jó lenne egy normális férfivel lenni minden téren).
2013. dec. 30. 10:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Egy mocsok vagy.Ügye tudod?

Szakíts mert tőled fényévekkel jobbat érdemel.

2013. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy mikor nagy ritkán együtt vagyunk, azt mégis élvezi, meglepően nagyon is, nem értem, miért nincs igénye többre. Mikor meg 2-3 hetente egyszer hozzámér, akkor meg a frász kerülget tőle, legszívesebben leütném, hogy ha eddig nem kellettem neki, akkor se kelljek. Legszívesebben lelépnék egy idegen férfival, aki megadja azt a szenvedélyt, amit 3 éve nem kapok meg.
2013. dec. 30. 10:46
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért vagyok mocsok? Mert fogamzásgátlót szedtem a pattanásaimra meg az elviselhetetlen hasi görcseimre, aztán a tabletta tönkre tette a libidómat? Folyamatos hüvelygyulladással, meg -gombával küzködtem, ő meg meg sem ért engem a mai napig.
2013. dec. 30. 10:49
 4/19 anonim ***** válasza:

Nincs egyensólyban a kapcsolatotok... bukott a dolog... :/

Egy kapcsolatnak három alappillére van: a szeretet, hogy mennyire szereted a másikat, mennyire ragaszkodsz hozzá, emnnyire tartasz ki mellette, a bizalom, hogy nem jártok félre, és a szex, ha ezek közül valamelyik is megbillen, akkor bukott az egész kapcsolat... :/

2013. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem tudtlak titeket nőket megérteni ezen a téren. Ha boldogtalan vagy vele mi a retekért szenvedsz továbbra is?

Szakíts ezzel a barommal és keress valami normális férfit magad mellé.


Vágd csak ki a házból nyugodtan megérdemli

2013. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért, mert az egész családom őt védi, előbb dobnának ki engem, mint őt. És azért is, mert semmi önbizalmam nincs már, belémültették (főleg anyám meg a párom), hogy engem senki más nem fog szeretni és senkihez nem vagyok elég jó. Nem tudom elhinni, hogy egy másik férfi mellett boldog lehetek, mert kb még senki mellett nem voltam az. Mintha túl sokat kérnék.
2013. dec. 30. 11:10
 7/19 Költőnő? ***** válasza:

1,"szakítópasid", hisz nem gyászoltad el az előzőt kellőképpen

2, nem vagytok egyenrangú felek: ahogy írtad, kikupáltad, megmentetted

3, most ő érzi magát fölérendelt pozícióban

egy kapcsolatnak nem arról kellene szólnia, h hol az egyik gyűri le a másikat, hol a másik

ez nem társkapcsolat.

Eddig az "anyja" voltál, most "kamaszodik" s mint ilyen: el fog lélekben menni előbb utóbb.

2013. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na igen, mikor összejöttünk, csak egy 23 épves, 2. egyetemén bukdácsoló, anyuci szoknyáján élő kisfiú volt. Kb még egy kólára sem tudot meghívni, ha az anyja nem adott neki zsebpénzt. Aztán hozzánk költözött, azóta a mi nyakunkon él. Jó, a fizetésének kb az egyharmada rám megy el, megvesz nekem egy csomó mindent, utazgatunk, étteremben eszünk gyakran, de azt elfelejti, hogy volt, amikor még szendvicsre is én hívtam meg, mert annyi pénze nem volt. Szó nélkül tűröm, hogy 3/4 éve állandóan fáradt a munkája miatt, állandóan fel akar mondani, de mást meg nem keres, pedig a munka sima 8 órás, mint mindenki másnak, ezért nem lehet extrán fáradt. A dolgot nehezíti, hogy közös vállalkozásba akarunk fogni, aminek ő a kulcsszereplője, és nem akarok mindent otthagyni neki, amivel én is dolgoztam, hogy ő arassa le a babérokat. Ezért gondoltam egy szeretőre, de még ehhez is gyáva vagyok. Pedig figyelmeztettem, hogy ha így folytatja (már pedig azóta is úgy folytatja), akkor vagy meg fogom csalni, vagy kidobom. De mindkettőhöz kevésnek érzem magam. Az önbizalmam leépült, depressziós lettem, csak itthon ülök, mint egy kupac ... és semmit nem tudok magammal kezdeni. Nem érzem magam szerethető embernek, sem kívánnivaló nőnek, pedig elvileg annak kéne lennem, de én nem érzem. Már néha magamat simogatom meg a párnámat szorongatom, hogy szeressen és kényeztessen már valaki. :/
2013. dec. 30. 11:24
 9/19 Költőnő? ***** válasza:

így viszont - már megbocsáss - bizony pénzért adod el magad....

maradhatsz ennek égisze alatt és hagyhatod, h mindennap megaláz

vagy veszel egy mély levegőt és kirakod, vállalva, h ő aratja le a babérokat. De megmarad a lelked és s gerinced

Azt már mképp így is úgy is megnyerte, h Te felnevelted.

Nem magadnak.

másnak.

Válassz. Vagy pénz és megalkuvás, vagy tiszta lelkiismeret és gerinc.

2013. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Magyarán szerinted elvesztegettem 3 évet a fiatalságomból azért, hogy más felnőtt gyerekét neveljem más nőknek?

A párom szerint egyébként ő akkor is itt tartana, ha én nem lennék, nem gondolja, hogy nekem meg kéne köszönnie bármit is. Ő meg valamiért tök jól elvan ebben az egészben, gondolom csak az érdekl, hogy valaki biztosítja a kaját, a meleget, a vizet, neki meg cserébe csak el kell vinnie ide-oda és vennie kell pár drágább cuccot. Azt, hogy nő vagyok, azt meg észre sem veszi. Talán emiatt kezdtem kényszeres nyomkodásba meg hajtépkedésbe is, ez lehet az oka a kényszeres öncsúfításomnak?!

2013. dec. 30. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!