Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után semmi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után semmi, vagy barátság?

Figyelt kérdés
Szakítás után az egyik fél még szeret,akit elhagytak,a másik fél azt mondja nem,de tudom hogy még valahol igen... keresi a másik társaságát..vagy mert hiányzik neki, vagy mert nem akar egyedül lenni...a lánynak a barátság is megfelelő csak mellette legyen,van köztük valami belső szál ami miatt összetartoznak elszakítsuk vagy legyen ott segítő kéznek,még ha fáj is?

2014. jan. 5. 12:32
 1/9 Zakathol ***** válasza:
Én a semmire szavazok. Ha még vannak érzelmek a háttérben, akkor felesleges kínozni magad, így a büdös életbe nem fogsz továbblépni.
2014. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
Semmi!!! Nem kell a magyarázat...
2014. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most képzeld el úgy, hogy van 1 nagy sebed.. Bekötözöd, vagy hagyod, hogy megfertőződjön ?
2014. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a barátság nem megy, szóval a semmi
2014. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
max idővel barátság
2014. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem éreznétek semmit egymás iránt, akkor barátság simán lehetne, de amúgy a semmire szavazok, legyetek köszönőviszonyban és pá'.
2014. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha békésen váltatok el akkor egy ideig ismeretség vagy felhívjátok/írtok egymásnak néha, hogy kivel mi van és később ez visszatérhet barátsággá de azonnal, ráadásul úgy, hogy az egyik fél még érez felesleges. Az olyan mint árral szemben úszni, szinte soha nem tudtok teljesen túllépni.


Ha pedig haragos a szakítás akkor természetesen telefonszám töröl, mindenhol máshol letöröl/letilt és elfelejtitek egymást.

2014. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat a történethez az is hozzá tartozik,hogy egy csoportba járunk egy tanfolyamra még két hónapig ,látjuk egymást mindennap,szakmai segítséget eddig tőle kaptam,egymás életéből nem tudunk kiszakadni,én túl tudom tenni magam rajta
2014. jan. 5. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok. Ha elég érettek, akkor meg kell tudni érteni, hogy kémiának nem lehet parancsolni. Vége lett, ha vége lett. Attól még nem kell a haragszomrádot játszani.
2014. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!